FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy ženy 2022/2023

  • Muži
  • Muži B
  • Ženy
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci U15
  • Starší žáci U14
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
Předchozí zápasy
  • so 1.10.2022 - 13:15 1. kolo | 2. liga žen - skupina 6 SH ZŠ T.G. Masaryka Bojkovice
    1. AC Uherský Brod
    3:2
    Zlín Lions
  • ne 11.12.2022 9. kolo | 2. liga žen - skupina 6 SH TJ Znojmo
    TJ Znojmo LAUFEN CZ B
    VS
    Zlín Lions
  • ne 11.12.2022 9. kolo | 2. liga žen - skupina 6 SH TJ Znojmo
    Shooters Beta
    VS
    Zlín Lions
  • ne 8.1.2023 11. kolo | 2. liga žen - skupina 6 SH SportPoint Brno
    K1 Florbal Židenice B
    VS
    Zlín Lions
  • ne 8.1.2023 11. kolo | 2. liga žen - skupina 6 SH SportPoint Brno
    Bulldogs Brno C
    VS
    Zlín Lions
  • ne 22.1.2023 13. kolo | 2. liga žen - skupina 6 SH Spartak Hluk
    Bulldogs Brno B
    VS
    Zlín Lions
  • ne 22.1.2023 13. kolo | 2. liga žen - skupina 6 SH Spartak Hluk
    FBK Spartak Hluk
    VS
    Zlín Lions
  • so 18.2.2023 15. kolo | 2. liga žen - skupina 6 SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    TJ Znojmo LAUFEN CZ B
  • so 18.2.2023 15. kolo | 2. liga žen - skupina 6 SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    Shooters Beta
  • ne 12.3.2023 17. kolo | 2. liga žen - skupina 6 VUT CESA Brno 1
    K1 Florbal Židenice B
    VS
    Zlín Lions
  • ne 12.3.2023 17. kolo | 2. liga žen - skupina 6 VUT CESA Brno 1
    Bulldogs Brno C
    VS
    Zlín Lions
Další zápasy

2. liga žen - skupina 6 2022/2023

1. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 1.10. od 10:15
SH ZŠ T.G. Masaryka Bojkovice
Bulldogs Brno B
VS
Zlín Lions
1. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 1.10. od 13:15
SH ZŠ T.G. Masaryka Bojkovice
1. AC Uherský Brod
Zlín Lions
3. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 16.10. od 10:15
SH SportPoint Brno
Shooters Beta
VS
Zlín Lions
3. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 16.10. od 12:00
SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
VS
Zlín Lions
5. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 29.10. od 10:30
SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno C
VS
Zlín Lions
5. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 29.10. od 13:30
SH SportPoint Brno
K1 Florbal Židenice B
VS
Zlín Lions
7. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 26.11.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBK Spartak Hluk
7. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 26.11.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
Bulldogs Brno B
9. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 11.12.
SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
VS
Zlín Lions
9. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 11.12.
SH TJ Znojmo
Shooters Beta
VS
Zlín Lions
11. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 8.1.
SH SportPoint Brno
K1 Florbal Židenice B
VS
Zlín Lions
11. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 8.1.
SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno C
VS
Zlín Lions
13. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 22.1.
SH Spartak Hluk
Bulldogs Brno B
VS
Zlín Lions
13. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 22.1.
SH Spartak Hluk
FBK Spartak Hluk
VS
Zlín Lions
15. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 18.2.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
15. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 18.2.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
Shooters Beta
17. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 12.3.
VUT CESA Brno 1
K1 Florbal Židenice B
VS
Zlín Lions
17. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 12.3.
VUT CESA Brno 1
Bulldogs Brno C
VS
Zlín Lions
19. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 1.4.
SH SportPoint Brno
FBK Spartak Hluk
VS
Zlín Lions
19. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 1.4.
SH SportPoint Brno
1. AC Uherský Brod
VS
Zlín Lions