FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy ženy 2021/2022

  • Muži
  • Muži B
  • Ženy
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci U15
  • Starší žáci U14
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
Předchozí zápasy
  • ne 21.11.2021 6. kolo | 2. liga žen - skupina 6 TJ Spartak Uherský Brod
    FBK Spartak Hluk
    1:5
    Zlín Lions
  • ne 5.12.2021 - 10:15 8. kolo | 2. liga žen - skupina 6 SH Spartak Hluk
    K1 Florbal Židenice B
    VS
    Zlín Lions
  • ne 5.12.2021 - 14:00 8. kolo | 2. liga žen - skupina 6 SH Spartak Hluk
    Zlín Lions
    VS
    FBŠ Hattrick Brno
  • ne 19.12.2021 7. kolo | 2. liga žen - skupina 6
    K1 Florbal Židenice B
    VS
    Zlín Lions
  • ne 19.12.2021 7. kolo | 2. liga žen - skupina 6
    Zlín Lions
    VS
    FBŠ Hattrick Brno
  • ne 23.1.2022 9. kolo | 2. liga žen - skupina 6
    Zlín Lions
    VS
    Shooters Beta
  • ne 23.1.2022 9. kolo | 2. liga žen - skupina 6
    1. AC Uherský Brod
    VS
    Zlín Lions
  • ne 6.2.2022 10. kolo | 2. liga žen - skupina 6
    FBK Spartak Hluk
    VS
    Zlín Lions
  • ne 6.2.2022 10. kolo | 2. liga žen - skupina 6
    Zlín Lions
    VS
    Bulldogs Brno B
  • so 12.3.2022 12. kolo | 2. liga žen - skupina 6
    Zlín Lions
    VS
    1. AC Uherský Brod
  • so 12.3.2022 12. kolo | 2. liga žen - skupina 6
    Shooters Beta
    VS
    Zlín Lions
Další zápasy

2. liga žen - skupina 6

2. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 3.10. od 15:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
1. AC Uherský Brod
1. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 19.9. od 14:45
SH Spartak Hluk
Zlín Lions
K1 Florbal Židenice
1. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 19.9. od 18:30
SH Spartak Hluk
FBŠ Hattrick Brno
Zlín Lions
2. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 3.10. od 09:00
SPŠ Zlín
Shooters Beta
Zlín Lions
3. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 16.10. od 12:45
SH SportPoint Brno
Zlín Lions
FBK Spartak Hluk
3. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 16.10. od 15:15
SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno B
Zlín Lions
5. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 13.11.
1. AC Uherský Brod
Zlín Lions
5. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 13.11.
Zlín Lions
Shooters Beta
6. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 21.11.
TJ Spartak Uherský Brod
FBK Spartak Hluk
Zlín Lions
6. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 21.11.
TJ Spartak Uherský Brod
Zlín Lions
Bulldogs Brno B
8. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 5.12. od 10:15
SH Spartak Hluk
K1 Florbal Židenice B
VS
Zlín Lions
8. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 5.12. od 14:00
SH Spartak Hluk
Zlín Lions
VS
FBŠ Hattrick Brno
7. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 19.12.
K1 Florbal Židenice B
VS
Zlín Lions
7. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 19.12.
Zlín Lions
VS
FBŠ Hattrick Brno
9. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 23.1.
Zlín Lions
VS
Shooters Beta
9. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 23.1.
1. AC Uherský Brod
VS
Zlín Lions
10. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 6.2.
FBK Spartak Hluk
VS
Zlín Lions
10. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 6.2.
Zlín Lions
VS
Bulldogs Brno B
12. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 12.3.
Zlín Lions
VS
1. AC Uherský Brod
12. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 12.3.
Shooters Beta
VS
Zlín Lions
13. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 3.4.
Bulldogs Brno B
VS
Zlín Lions
13. kolo | 2. liga žen - skupina 6
neděle 3.4.
Zlín Lions
VS
FBK Spartak Hluk
14. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 23.4.
Zlín Lions
VS
K1 Florbal Židenice B
14. kolo | 2. liga žen - skupina 6
sobota 23.4.
FBŠ Hattrick Brno
VS
Zlín Lions