FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy muži 2022/2023

  • Muži
  • Muži B
  • Ženy
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci U15
  • Starší žáci U14
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
Předchozí zápasy
  • so 3.12.2022 - 18:00 13. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    8:6
    FBS Olomouc
  • ne 11.12.2022 - 15:00 14. kolo | Divize mužů - skupina E SH ZŠ Krnov
    FBC ORCA KRNOV
    VS
    Zlín Lions
  • so 17.12.2022 - 14:00 15. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    FBC ZŠ Uničov
  • so 7.1.2023 16. kolo | Divize mužů - skupina E SH Stars Třinec
    FBC Intevo Třinec
    VS
    Zlín Lions
  • so 14.1.2023 17. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    PASKOV SAURIANS
  • ne 22.1.2023 18. kolo | Divize mužů - skupina E SH Horní Suchá
    FbK Horní Suchá
    VS
    Zlín Lions
  • so 28.1.2023 19. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    FBK Spartak Hluk
  • ne 5.2.2023 20. kolo | Divize mužů - skupina E SH Gymnázium Orlová
    1. FBK Eagles Orlová
    VS
    Zlín Lions
  • ne 12.2.2023 21. kolo | Divize mužů - skupina E SH Na Lapači Vsetín
    Florbal Vsetín
    VS
    Zlín Lions
  • so 18.2.2023 22. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    FBC SLOVÁCKO
Další zápasy

Pohár Českého florbalu

3. kolo | Pohár Českého florbalu
sobota 3.9. od 19:00
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions
Snipers Třebíč

Divize mužů - skupina E 2022/2023

1. kolo | Divize mužů - skupina E
pátek 9.9. od 20:00
SH Širůch Staré Město
FBC SLOVÁCKO
Zlín Lions
2. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 17.9. od 16:00
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions
Fbc Topgal Šternberk

Pohár Českého florbalu

4. kolo | Pohár Českého florbalu
středa 21.9. od 20:00
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions
Florbal Vsetín

Divize mužů - skupina E 2022/2023

3. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 24.9. od 18:00
SH Čajkaréna Olomouc
FBS Olomouc
Zlín Lions
4. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 2.10. od 16:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
FBC ORCA KRNOV
5. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 9.10. od 16:00
SH Gymnázium Uničov
FBC ZŠ Uničov
Zlín Lions
6. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 15.10.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
FBC Intevo Třinec
7. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 22.10. od 18:00
SH Paskov
PASKOV SAURIANS
Zlín Lions

Pohár Českého florbalu

5. kolo | Pohár Českého florbalu
středa 26.10. od 20:00
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions
Bulldogs Brno

Divize mužů - skupina E 2022/2023

8. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 29.10.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
FbK Horní Suchá
9. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 5.11.
SH Spartak Hluk
FBK Spartak Hluk
Zlín Lions
10. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 12.11. od 15:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
1. FBK Eagles Orlová
11. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 19.11. od 15:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
Florbal Vsetín
12. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 26.11. od 18:00
SH Ecce Homo Šternberk
Fbc Topgal Šternberk
Zlín Lions
13. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 3.12. od 18:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
FBS Olomouc
14. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 11.12. od 15:00
SH ZŠ Krnov
FBC ORCA KRNOV
VS
Zlín Lions
15. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 17.12. od 14:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBC ZŠ Uničov
16. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 7.1.
SH Stars Třinec
FBC Intevo Třinec
VS
Zlín Lions
17. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 14.1.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
PASKOV SAURIANS
18. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 22.1.
SH Horní Suchá
FbK Horní Suchá
VS
Zlín Lions
19. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 28.1.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBK Spartak Hluk
20. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 5.2.
SH Gymnázium Orlová
1. FBK Eagles Orlová
VS
Zlín Lions
21. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 12.2.
SH Na Lapači Vsetín
Florbal Vsetín
VS
Zlín Lions
22. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 18.2.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBC SLOVÁCKO