FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy muži 2021/2022

  • Muži
  • Muži B
  • Ženy
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci U15
  • Starší žáci U14
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
Předchozí zápasy
  • so 23.10.2021 - 15:00 7. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    9:4
    FBC TJ Sokol Frenštát p. R.
  • ne 7.11.2021 8. kolo | Divize mužů - skupina E SH Čajkaréna Olomouc
    FBS Olomouc
    VS
    Zlín Lions
  • ne 14.11.2021 9. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    FBC ZŠ Uničov
  • so 20.11.2021 10. kolo | Divize mužů - skupina E SH ZŠ Krnov
    FBC ORCA KRNOV
    VS
    Zlín Lions
  • ne 28.11.2021 11. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    Florbal Vsetín
  • ne 5.12.2021 12. kolo | Divize mužů - skupina E SH Stars Třinec
    FBC Intevo Třinec
    VS
    Zlín Lions
  • so 11.12.2021 13. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    1. FBK Eagles Orlová
  • so 18.12.2021 14. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    SK Domaslavice
  • so 8.1.2022 15. kolo | Divize mužů - skupina E SH Gymnázium Šumperk
    FbC Asper Šumperk
    VS
    Zlín Lions
  • so 15.1.2022 16. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    FBC MSEM Přerov
  • ne 23.1.2022 17. kolo | Divize mužů - skupina E SH ZŠ Čeladná
    FBC TJ Sokol Frenštát p. R.
    VS
    Zlín Lions
Další zápasy

Divize mužů - skupina E

1. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 11.9. od 18:00
SH RG a ZŠ Prostějov
SK K2 Prostějov
Zlín Lions
2. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 19.9. od 14:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
FBC Intevo Třinec
3. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 25.9. od 19:00
SH Gymnázium Orlová
1. FBK Eagles Orlová
Zlín Lions
4. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 2.10. od 14:00
SC Smilovice
SK Domaslavice
Zlín Lions
5. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 9.10. od 14:00
SPŠ ZLÍN
Zlín Lions
FbC Asper Šumperk
6. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 17.10. od 17:00
SH TJ Spartak Přerov
FBC MSEM Přerov
Zlín Lions
7. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 23.10. od 15:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
FBC TJ Sokol Frenštát p. R.
8. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 7.11.
SH Čajkaréna Olomouc
FBS Olomouc
VS
Zlín Lions
9. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 14.11.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBC ZŠ Uničov
10. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 20.11.
SH ZŠ Krnov
FBC ORCA KRNOV
VS
Zlín Lions
11. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 28.11.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
Florbal Vsetín
12. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 5.12.
SH Stars Třinec
FBC Intevo Třinec
VS
Zlín Lions
13. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 11.12.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
1. FBK Eagles Orlová
14. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 18.12.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
SK Domaslavice
15. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 8.1.
SH Gymnázium Šumperk
FbC Asper Šumperk
VS
Zlín Lions
16. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 15.1.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBC MSEM Přerov
17. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 23.1.
SH ZŠ Čeladná
FBC TJ Sokol Frenštát p. R.
VS
Zlín Lions
18. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 29.1.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBS Olomouc
19. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 5.2.
SH Gymnázium Uničov
FBC ZŠ Uničov
VS
Zlín Lions
20. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 12.2.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBC ORCA KRNOV
21. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 19.2.
SH Na Lapači Vsetín
Florbal Vsetín
VS
Zlín Lions
22. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 26.2.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
SK K2 Prostějov