FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy muži 2020/2021

  • Muži
  • Muži B
  • Ženy
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci U15
  • Starší žáci U14
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
Předchozí zápasy
  • ne 20.9.2020 - 13:30 2. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    7:6
    FBC ORCA KRNOV
  • dnes - 18:00 3. kolo | Divize mužů - skupina E SH Gymnázium Šumperk
    FbC Asper Šumperk
    VS
    Zlín Lions
  • so 3.10.2020 4. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    FBC MSEM Přerov
  • so 10.10.2020 5. kolo | Divize mužů - skupina E SH Gymnázium Uničov
    FBC ZŠ Uničov
    VS
    Zlín Lions
  • so 17.10.2020 6. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    1. FBK Eagles Orlová
  • so 24.10.2020 7. kolo | Divize mužů - skupina E SH Na Lapači Vsetín
    Florbal Vsetín
    VS
    Zlín Lions
  • so 7.11.2020 8. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    SK Domaslavice
  • so 14.11.2020 9. kolo | Divize mužů - skupina E SH Čajkaréna Olomouc
    FBS Olomouc
    VS
    Zlín Lions
  • so 21.11.2020 10. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    SK K2 Prostějov
  • so 28.11.2020 11. kolo | Divize mužů - skupina E SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    FBC TJ Sokol Frenštát p. R.
  • so 5.12.2020 12. kolo | Divize mužů - skupina E SH ZŠ Krnov
    FBC ORCA KRNOV
    VS
    Zlín Lions
Další zápasy

Divize mužů - skupina E

1. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 13.9. od 18:00
SH Stars Třinec
FBC Intevo Třinec
Zlín Lions
2. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 20.9. od 13:30
SPŠ Zlín
Zlín Lions
FBC ORCA KRNOV
3. kolo | Divize mužů - skupina E
dnes od 18:00
SH Gymnázium Šumperk
FbC Asper Šumperk
VS
Zlín Lions
4. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 3.10.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBC MSEM Přerov
5. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 10.10.
SH Gymnázium Uničov
FBC ZŠ Uničov
VS
Zlín Lions
6. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 17.10.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
1. FBK Eagles Orlová
7. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 24.10.
SH Na Lapači Vsetín
Florbal Vsetín
VS
Zlín Lions
8. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 7.11.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
SK Domaslavice
9. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 14.11.
SH Čajkaréna Olomouc
FBS Olomouc
VS
Zlín Lions
10. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 21.11.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
SK K2 Prostějov
11. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 28.11.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBC TJ Sokol Frenštát p. R.
12. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 5.12.
SH ZŠ Krnov
FBC ORCA KRNOV
VS
Zlín Lions
13. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 12.12.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FbC Asper Šumperk
14. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 20.12.
SH TJ Spartak Přerov
FBC MSEM Přerov
VS
Zlín Lions
15. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 9.1.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBC ZŠ Uničov
16. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 17.1.
SH Gymnázium Orlová
1. FBK Eagles Orlová
VS
Zlín Lions
17. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 23.1.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
Florbal Vsetín
18. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 30.1.
SC Smilovice
SK Domaslavice
VS
Zlín Lions
19. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 6.2.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBS Olomouc
20. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 14.2.
SH RG a ZŠ Prostějov
SK K2 Prostějov
VS
Zlín Lions
21. kolo | Divize mužů - skupina E
neděle 21.2.
SH ZŠ Čeladná
FBC TJ Sokol Frenštát p. R.
VS
Zlín Lions
22. kolo | Divize mužů - skupina E
sobota 27.2.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBC Intevo Třinec