FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy starší žákyně 2023/2024

  • Muži
  • Muži B
  • Ženy
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci U15
  • Starší žáci U14
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
  • Mladší žákyně
Předchozí zápasy
  • so 13.1.2024 - 14:00 6XG12023/2024-A042 | Liga starších žákyň - skupina 6 SH SportPoint Brno
    Florbal Hodonín
    2:4
    FBC Kutná Hora
  • so 9.3.2024 Liga starších žákyň - skupina 6 VUT CESA Brno 2
    Zlín Lions
    VS
    Bulldogs Brno
  • so 9.3.2024 Liga starších žákyň - skupina 6 VUT CESA Brno 2
    Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
    VS
    Zlín Lions
  • so 6.4.2024 Liga starších žákyň - skupina 6 SOU Kyjov
    FBŠ Hattrick Brno
    VS
    Zlín Lions
  • so 6.4.2024 Liga starších žákyň - skupina 6 SOU Kyjov
    Zlín Lions
    VS
    Florbal Hodonín
Další zápasy

Liga starších žákyň - skupina 6

1. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 24.9. od 10:00
VUT CESA Brno 2
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Zlín Lions
1. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 24.9. od 12:00
VUT CESA Brno 2
Zlín Lions
K1 Florbal Židenice
6XG12023/2024-A007 | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 8.10. od 11:00
VUT CESA Brno 2
Zlín Lions
Bulldogs Brno
6XG12023/2024-A009 | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 8.10. od 13:00
VUT CESA Brno 2
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Zlín Lions
6XG12023/2024-A016 | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 5.11. od 09:00
SH SPŠ Zlín
FBŠ Hattrick Brno
Zlín Lions
6XG12023/2024-A020 | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 5.11. od 13:00
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions
Florbal Hodonín
6XG12023/2024-A023 | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 19.11. od 11:00
VUT CESA Brno 2
K1 Florbal Židenice
Zlín Lions
6XG12023/2024-A026 | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 19.11. od 14:00
VUT CESA Brno 2
Zlín Lions
TJ Znojmo LAUFEN CZ
6XG12023/2024-A029 | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 2.12. od 17:00
SOU Kyjov
Bulldogs Brno
Zlín Lions
6XG12023/2024-A031 | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 2.12. od 19:00
SOU Kyjov
Zlín Lions
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
6XG12023/2024-A038 | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 13.1. od 10:00
SH SportPoint Brno
Zlín Lions
FBŠ Hattrick Brno
6XG12023/2024-A042 | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 13.1. od 14:00
SH SportPoint Brno
Florbal Hodonín
FBC Kutná Hora
6XG12023/2024-A045 | Liga starších žákyň - skupina 6
včera od 11:00
Zlín Lions
VS
K1 Florbal Židenice
6XG12023/2024-A047 | Liga starších žákyň - skupina 6
včera od 13:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ
VS
Zlín Lions
Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 9.3.
VUT CESA Brno 2
Zlín Lions
VS
Bulldogs Brno
Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 9.3.
VUT CESA Brno 2
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
VS
Zlín Lions
Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 6.4.
SOU Kyjov
FBŠ Hattrick Brno
VS
Zlín Lions
Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 6.4.
SOU Kyjov
Zlín Lions
VS
Florbal Hodonín