FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy starší žákyně 2020/2021

  • Muži
  • Muži B
  • Ženy
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci U15
  • Starší žáci U14
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
Předchozí zápasy
  • so 3.10.2020 2. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6 SH TJ Znojmo
    Zlín Lions
    1:9
    Bulldogs Brno
  • so 23.1.2021 9. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6 SH TJ Znojmo
    Bulldogs Brno
    VS
    Zlín Lions
  • so 23.1.2021 9. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6 SH TJ Znojmo
    Zlín Lions
    VS
    TJ Znojmo LAUFEN CZ
  • ne 21.3.2021 11. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6 SH ZŠ Na Výsluní Uh. Brod
    Zlín Lions
    VS
    1. AC Uherský Brod
  • ne 21.3.2021 11. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6 SH ZŠ Na Výsluní Uh. Brod
    Zlín Lions
    VS
    FbC Aligators
  • ne 28.3.2021 12. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6 SOU Kyjov
    TJ Znojmo LAUFEN CZ
    VS
    Zlín Lions
  • ne 28.3.2021 12. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6 SOU Kyjov
    Zlín Lions
    VS
    K1 Florbal Židenice
  • ne 11.4.2021 13. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6 SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    1. AC Uherský Brod
  • ne 11.4.2021 13. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6 SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    FbC Aligators
  • ne 25.4.2021 14. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6 SH ZŠ Dambořice
    Zlín Lions
    VS
    Bulldogs Brno
  • ne 25.4.2021 14. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6 SH ZŠ Dambořice
    FBC Dragons
    VS
    Zlín Lions
Další zápasy

Liga starších žákyň - skupina 6

1. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 19.9. od 12:00
EZŠ Čejkovicá
FBC Dragons
Zlín Lions
1. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 19.9. od 14:00
EZŠ Čejkovicá
Zlín Lions
K1 Florbal Židenice
2. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 3.10.
SH TJ Znojmo
Zlín Lions
Bulldogs Brno
2. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 3.10.
SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Zlín Lions
4. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 7.11.
TJ Spartak Uh. Brod
1. AC Uherský Brod
VS
Zlín Lions
4. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 7.11.
TJ Spartak Uh. Brod
FbC Aligators
VS
Zlín Lions
5. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 21.11.
SOU Kyjov
Zlín Lions
VS
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 21.11.
SOU Kyjov
K1 Florbal Židenice
VS
Zlín Lions
6. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 5.12.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
1. AC Uherský Brod
6. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 5.12.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FbC Aligators
7. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 19.12.
SH ZŠ Dambořice
Bulldogs Brno
VS
Zlín Lions
7. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 19.12.
SH ZŠ Dambořice
Zlín Lions
VS
FBC Dragons
8. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 10.1.
EZŠ Čejkovicá
Zlín Lions
VS
FBC Dragons
8. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 10.1.
EZŠ Čejkovicá
K1 Florbal Židenice
VS
Zlín Lions
9. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 23.1.
SH TJ Znojmo
Bulldogs Brno
VS
Zlín Lions
9. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
sobota 23.1.
SH TJ Znojmo
Zlín Lions
VS
TJ Znojmo LAUFEN CZ
11. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 21.3.
SH ZŠ Na Výsluní Uh. Brod
Zlín Lions
VS
1. AC Uherský Brod
11. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 21.3.
SH ZŠ Na Výsluní Uh. Brod
Zlín Lions
VS
FbC Aligators
12. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 28.3.
SOU Kyjov
TJ Znojmo LAUFEN CZ
VS
Zlín Lions
12. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 28.3.
SOU Kyjov
Zlín Lions
VS
K1 Florbal Židenice
13. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 11.4.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
1. AC Uherský Brod
13. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 11.4.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FbC Aligators
14. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 25.4.
SH ZŠ Dambořice
Zlín Lions
VS
Bulldogs Brno
14. kolo | Liga starších žákyň - skupina 6
neděle 25.4.
SH ZŠ Dambořice
FBC Dragons
VS
Zlín Lions