FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy starší žáci U14 2021/2022

  • Muži
  • Muži B
  • Ženy
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci U15
  • Starší žáci U14
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
Předchozí zápasy
  • ne 14.11.2021 - 14:40 8. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SH SPŠ Zlín
    Zlín Lions U14 FbC Slow Shoes Holešov
  • so 4.12.2021 - 13:40 12. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SH Spartak Hluk
    Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
    VS
    Zlín Lions U14
  • so 4.12.2021 - 16:30 12. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SH Spartak Hluk
    Zlín Lions U14
    VS
    FBK Spartak Hluk
  • so 11.12.2021 - 10:10 9. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SH ZŠ Slušovice
    Zlín Lions U14
    VS
    FBK MeTermo Valašské Meziříčíziříčí
  • so 11.12.2021 - 11:50 9. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SH ZŠ Slušovice
    SVČ Včelín
    VS
    Zlín Lions U14
  • so 22.1.2022 14. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
    SFK Kozel Kroměříž
    VS
    Zlín Lions U14
  • so 22.1.2022 14. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
    Zlín Lions U14
    VS
    FBC Slušovice
  • so 19.2.2022 15. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
    FBK MeTermo Valašské Meziříčíziříčí
    VS
    Zlín Lions U14
  • so 19.2.2022 15. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
    Zlín Lions U14
    VS
    SVČ Včelín
  • so 12.3.2022 18. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
    Zlín Lions U14
    VS
    Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
  • so 12.3.2022 18. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
    FBK Spartak Hluk
    VS
    Zlín Lions U14
Další zápasy

Přebor starších žáků - skupina 6

2. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
neděle 19.9. od 14:40
SH ZŠ Holešov
FBC Slušovice
Zlín Lions U14
2. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
neděle 19.9. od 17:30
SH ZŠ Holešov
Zlín Lions U14
Florbal Holešov
3. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 9.10. od 10:10
SDS Bystřice pod Hostýnem
FBK MeTermo Valašské Meziříčíziříčí
Zlín Lions U14
3. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 9.10. od 13:00
SDS Bystřice pod Hostýnem
Zlín Lions U14
SVČ Včelín
6. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 16.10. od 10:10
SH ZŠ Slušovice
Zlín Lions U14
Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
6. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 16.10. od 11:50
SH ZŠ Slušovice
FBK Spartak Hluk
Zlín Lions U14
8. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
neděle 14.11. od 09:00
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions U14
FBC Slušovice
8. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
neděle 14.11. od 11:50
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions U14
SFK Kozel Kroměříž
8. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
neděle 14.11. od 14:40
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions U14
FbC Slow Shoes Holešov
12. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 4.12. od 13:40
SH Spartak Hluk
Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
VS
Zlín Lions U14
12. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 4.12. od 16:30
SH Spartak Hluk
Zlín Lions U14
VS
FBK Spartak Hluk
9. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 11.12. od 10:10
SH ZŠ Slušovice
Zlín Lions U14
VS
FBK MeTermo Valašské Meziříčíziříčí
9. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 11.12. od 11:50
SH ZŠ Slušovice
SVČ Včelín
VS
Zlín Lions U14
14. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 22.1.
SFK Kozel Kroměříž
VS
Zlín Lions U14
14. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 22.1.
Zlín Lions U14
VS
FBC Slušovice
15. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 19.2.
FBK MeTermo Valašské Meziříčíziříčí
VS
Zlín Lions U14
15. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 19.2.
Zlín Lions U14
VS
SVČ Včelín
18. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 12.3.
Zlín Lions U14
VS
Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
18. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 12.3.
FBK Spartak Hluk
VS
Zlín Lions U14
20. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 2.4.
SFK Kozel Kroměříž
VS
Zlín Lions U14
20. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 2.4.
Zlín Lions U14
VS
Florbal Holešov