FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy starší žáci U14 2022/2023

  • Muži
  • Muži B
  • Ženy
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci U15
  • Starší žáci U14
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
Předchozí zápasy
  • so 10.12.2022 6. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SH Hustopeče nad Bečvou
    SVČ Včelín
    VS
    Zlín Lions U14
  • so 10.12.2022 6. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SH Hustopeče nad Bečvou
    Florbal Holešov
    VS
    Zlín Lions U14
  • so 7.1.2023 7. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SDS Bystřice pod Hostýnem
    FBK URUZ Valašské Meziříčíziříčí
    VS
    Zlín Lions U14
  • so 7.1.2023 7. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SDS Bystřice pod Hostýnem
    Orel Uherský Brod
    VS
    Zlín Lions U14
  • so 4.2.2023 9. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SDS Bystřice pod Hostýnem
    Florbal Holešov
    VS
    Zlín Lions U14
  • so 4.2.2023 9. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SDS Bystřice pod Hostýnem
    SVČ Včelín
    VS
    Zlín Lions U14
  • ne 5.3.2023 10. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SH Spartak Hluk
    FBK Spartak Hluk
    VS
    Zlín Lions U14
  • ne 5.3.2023 10. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SH Spartak Hluk
    SFK Kozel Kroměříž
    VS
    Zlín Lions U14
  • ne 19.3.2023 11. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SH ZŠ Holešov
    Orel Uherský Brod
    VS
    Zlín Lions U14
  • ne 19.3.2023 11. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6 SH ZŠ Holešov
    FBK URUZ Valašské Meziříčíziříčí
    VS
    Zlín Lions U14
Další zápasy

Přebor starších žáků - skupina 6 2022/2023

1. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
neděle 18.9. od 12:50
SH Bánov
FBK Spartak Hluk
VS
Zlín Lions U14
1. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
neděle 18.9. od 15:10
SH Bánov
SFK Kozel Kroměříž
VS
Zlín Lions U14
2. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 1.10. od 10:10
SH Hustopeče nad Bečvou
Florbal Holešov
VS
Zlín Lions U14
2. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 1.10. od 13:40
SH Hustopeče nad Bečvou
SVČ Včelín
VS
Zlín Lions U14
3. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 15.10.
SPŠ Zlín
Zlín Lions U14
VS
FBK URUZ Valašské Meziříčíziříčí
3. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 15.10.
SPŠ Zlín
Zlín Lions U14
VS
Orel Uherský Brod
5. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 26.11.
SH Spartak Hluk
SFK Kozel Kroměříž
VS
Zlín Lions U14
5. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 26.11.
SH Spartak Hluk
FBK Spartak Hluk
VS
Zlín Lions U14
6. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 10.12.
SH Hustopeče nad Bečvou
SVČ Včelín
VS
Zlín Lions U14
6. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 10.12.
SH Hustopeče nad Bečvou
Florbal Holešov
VS
Zlín Lions U14
7. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 7.1.
SDS Bystřice pod Hostýnem
FBK URUZ Valašské Meziříčíziříčí
VS
Zlín Lions U14
7. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 7.1.
SDS Bystřice pod Hostýnem
Orel Uherský Brod
VS
Zlín Lions U14
9. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 4.2.
SDS Bystřice pod Hostýnem
Florbal Holešov
VS
Zlín Lions U14
9. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
sobota 4.2.
SDS Bystřice pod Hostýnem
SVČ Včelín
VS
Zlín Lions U14
10. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
neděle 5.3.
SH Spartak Hluk
FBK Spartak Hluk
VS
Zlín Lions U14
10. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
neděle 5.3.
SH Spartak Hluk
SFK Kozel Kroměříž
VS
Zlín Lions U14
11. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
neděle 19.3.
SH ZŠ Holešov
Orel Uherský Brod
VS
Zlín Lions U14
11. kolo | Přebor starších žáků - skupina 6
neděle 19.3.
SH ZŠ Holešov
FBK URUZ Valašské Meziříčíziříčí
VS
Zlín Lions U14