FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy junioři 2021/2022

  • Muži
  • Muži B
  • Ženy
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci U15
  • Starší žáci U14
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
Předchozí zápasy
  • so 2.4.2022 Semifinále | CE soutěž juniorů SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    5:7
    FBC Liberec
Další zápasy

CE soutěž juniorů

1. kolo | CE soutěž juniorů
sobota 11.9. od 16:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
2. kolo | CE soutěž juniorů
neděle 12.9. od 17:00
SH Maloměřice
FBŠ Hattrick Brno
Zlín Lions
3. kolo | CE soutěž juniorů
sobota 18.9. od 16:00
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions
TJ Slovan Havířov
4. kolo | CE soutěž juniorů
neděle 19.9. od 14:30
VUT CESA Brno 1
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Zlín Lions
5. kolo | CE soutěž juniorů
sobota 25.9. od 19:00
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions
FBŠ Hattrick Brno
6. kolo | CE soutěž juniorů
neděle 26.9. od 12:00
MSH Havířov
TJ Slovan Havířov
Zlín Lions
1. kolo | CE soutěž juniorů
sobota 23.10. od 18:00
SH Čajkaréna Olomouc
FBS Olomouc
Zlín Lions
2. kolo | CE soutěž juniorů
neděle 24.10. od 15:00
SH ZŠ Campanus
Start98 Kunratice
Zlín Lions
3. kolo | CE soutěž juniorů
sobota 6.11. od 17:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
Florbal Torpedo Havířov
4. kolo | CE soutěž juniorů
neděle 7.11. od 15:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
TJ Slovan Havířov
5. kolo | CE soutěž juniorů
sobota 13.11. od 14:00
Městská hala Otrokovice
PANTHERS OTROKOVICE
Zlín Lions
7. kolo | CE soutěž juniorů
středa 17.11. od 15:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
TJ Slovan Havířov
8. kolo | CE soutěž juniorů
sobota 20.11.
Bulldogs Brno
Zlín Lions
9. kolo | CE soutěž juniorů
neděle 21.11. od 17:00
VUT CESA Brno 1
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Zlín Lions
10.kolo | CE soutěž juniorů
sobota 27.11.
SH Čajkaréna Olomouc
FBS Olomouc
Zlín Lions
12. kolo | CE soutěž juniorů
pondělí 6.12. od 19:30
SPŠ Zlín
Zlín Lions
Florbal Primátor Náchod
11. kolo | CE soutěž juniorů
sobota 11.12. od 14:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
FbC Hradec Králové
13. kolo | CE soutěž juniorů
sobota 18.12.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
FBS Olomouc
14. kolo | CE soutěž juniorů
neděle 19.12.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
Start98 Kunratice
16. kolo | CE soutěž juniorů
neděle 9.1.
TJ Slovan Havířov
Zlín Lions
15. kolo | CE soutěž juniorů
neděle 16.1. od 18:00
Florbal Torpedo Havířov
Zlín Lions
17. kolo | CE soutěž juniorů
sobota 22.1.
Zlín Lions
PANTHERS OTROKOVICE
18. kolo | CE soutěž juniorů
neděle 23.1.
PANTHERS OTROKOVICE
Zlín Lions
20. kolo | CE soutěž juniorů
sobota 12.2.
Zlín Lions
Bulldogs Brno
21. kolo | CE soutěž juniorů
neděle 13.2.
Zlín Lions
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
22. kolo | CE soutěž juniorů
sobota 19.2.
Zlín Lions
Florbal Torpedo Havířov
23. kolo | CE soutěž juniorů
sobota 26.2.
FbC Hradec Králové
Zlín Lions
24. kolo | CE soutěž juniorů
neděle 27.2.
Florbal Primátor Náchod
Zlín Lions
1. kolo play-off | CE soutěž juniorů
sobota 5.3. od 17:30
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. kolo play-off | CE soutěž juniorů
neděle 6.3. od 10:00
SH SportPoint Brno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Zlín Lions
Osmifinále #1 | CE soutěž juniorů
sobota 12.3. od 17:00
MSH Mladá Boleslav
Florbal Mladá Boleslav
Zlín Lions
Osmifinále #2 | CE soutěž juniorů
neděle 13.3. od 15:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
Florbal Mladá Boleslav
Čtvrtfinále "B" #1 | CE soutěž juniorů
pátek 18.3. od 16:00
SC SLUNETA Ústí n/L
Florbal Ústí
Zlín Lions
Čtvrtfinále "B" #2 | CE soutěž juniorů
sobota 19.3.
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions
Florbal Ústí
Semifinále | CE soutěž juniorů
sobota 26.3.
SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Liberec
Zlín Lions
Semifinále | CE soutěž juniorů
neděle 27.3.
SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Liberec
Zlín Lions
Semifinále | CE soutěž juniorů
sobota 2.4.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
FBC Liberec