FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy muži B 2020/2021

  • Muži
  • Muži B
  • Ženy
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci U15
  • Starší žáci U14
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
Předchozí zápasy
  • so 3.10.2020 - 10:30 3. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6 SH ZŠ Holešov
    FbC Aligators Sokol Bučovice B
    VS
    Zlín Lions B
  • so 3.10.2020 - 15:00 4. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6 SH ZŠ Holešov
    Zlín Lions B
    VS
    Florbal Kuřim
  • so 24.10.2020 5. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6 SH Širůch Staré Město
    Zlín Lions B
    VS
    PANTHERS OTROKOVICE B
  • so 24.10.2020 6. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6 SH Širůch Staré Město
    FBC SLOVÁCKO
    VS
    Zlín Lions B
  • so 7.11.2020 7. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6 SH Morkovice
    Zlín Lions B
    VS
    TJ Sokol Lanžhot
  • so 7.11.2020 8. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6 SH Morkovice
    TROOPERS B
    VS
    Zlín Lions B
  • so 28.11.2020 9. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6 SPŠ Zlín
    Zlín Lions B
    VS
    TJ Hodonice
  • so 28.11.2020 10. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6 SPŠ Zlín
    Zlín Lions B
    VS
    TJ Znojmo LAUFEN CZ U23
  • ne 13.12.2020 11. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6 SH Širůch Staré Město
    Zlín Lions B
    VS
    FBC SLOVÁCKO
  • ne 13.12.2020 12. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6 SH Širůch Staré Město
    PANTHERS OTROKOVICE B
    VS
    Zlín Lions B
Další zápasy

Regionální liga mužů - skupina 6

1. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6
sobota 19.9. od 12:00
Městská hala Otrokovice
Zlín Lions B
VS
FbC Aligators Sokol Bučovice B
2. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6
sobota 19.9. od 15:00
Městská hala Otrokovice
TJ Hodonice
VS
Zlín Lions B
3. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6
sobota 3.10. od 10:30
SH ZŠ Holešov
FbC Aligators Sokol Bučovice B
VS
Zlín Lions B
4. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6
sobota 3.10. od 15:00
SH ZŠ Holešov
Zlín Lions B
VS
Florbal Kuřim
5. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6
sobota 24.10.
SH Širůch Staré Město
Zlín Lions B
VS
PANTHERS OTROKOVICE B
6. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6
sobota 24.10.
SH Širůch Staré Město
FBC SLOVÁCKO
VS
Zlín Lions B
7. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6
sobota 7.11.
SH Morkovice
Zlín Lions B
VS
TJ Sokol Lanžhot
8. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6
sobota 7.11.
SH Morkovice
TROOPERS B
VS
Zlín Lions B
9. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6
sobota 28.11.
SPŠ Zlín
Zlín Lions B
VS
TJ Hodonice
10. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6
sobota 28.11.
SPŠ Zlín
Zlín Lions B
VS
TJ Znojmo LAUFEN CZ U23
11. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6
neděle 13.12.
SH Širůch Staré Město
Zlín Lions B
VS
FBC SLOVÁCKO
12. kolo | Regionální liga mužů - skupina 6
neděle 13.12.
SH Širůch Staré Město
PANTHERS OTROKOVICE B
VS
Zlín Lions B