FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy dorostenky 2022/2023

  • Muži
  • Muži B
  • Ženy
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci U15
  • Starší žáci U14
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
Předchozí zápasy
  • so 10.12.2022 7. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 SH Křenovice
    TJ Znojmo LAUFEN CZ
    VS
    Zlín Lions
  • so 10.12.2022 7. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 SH Křenovice
    FBC Dragons
    VS
    Zlín Lions
  • so 7.1.2023 8. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 VUT CESA Brno 2
    K1 Florbal Židenice
    VS
    Zlín Lions
  • so 7.1.2023 8. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 VUT CESA Brno 2
    FbC Aligators
    VS
    Zlín Lions
  • so 4.2.2023 10. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    FBŠ Hattrick Brno
  • so 4.2.2023 10. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    Bulldogs Brno
  • ne 19.2.2023 11. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 VUT CESA Brno 1
    TJ Znojmo LAUFEN CZ
    VS
    Zlín Lions
  • ne 19.2.2023 11. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 VUT CESA Brno 1
    FBC Dragons
    VS
    Zlín Lions
  • ne 5.3.2023 12. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 SOU Kyjov
    FbC Aligators
    VS
    Zlín Lions
  • ne 5.3.2023 12. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 SOU Kyjov
    K1 Florbal Židenice
    VS
    Zlín Lions
Další zápasy

1. liga dorostenek - skupina 6 2022/2023

2. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 2.10. od 09:00
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBŠ Hattrick Brno
2. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 2.10. od 12:30
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
Bulldogs Brno
3. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 8.10. od 11:20
VUT CESA Brno 2
TJ Znojmo LAUFEN CZ
VS
Zlín Lions
3. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 8.10. od 13:40
VUT CESA Brno 2
FBC Dragons
VS
Zlín Lions
4. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 23.10. od 10:10
SH SportPoint Brno
FbC Aligators
VS
Zlín Lions
4. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 23.10. od 12:30
SH SportPoint Brno
K1 Florbal Židenice
VS
Zlín Lions
6. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 27.11.
SOU Kyjov
Bulldogs Brno
VS
Zlín Lions
6. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 27.11.
SOU Kyjov
FBŠ Hattrick Brno
VS
Zlín Lions
7. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 10.12.
SH Křenovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
VS
Zlín Lions
7. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 10.12.
SH Křenovice
FBC Dragons
VS
Zlín Lions
8. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 7.1.
VUT CESA Brno 2
K1 Florbal Židenice
VS
Zlín Lions
8. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 7.1.
VUT CESA Brno 2
FbC Aligators
VS
Zlín Lions
10. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 4.2.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBŠ Hattrick Brno
10. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 4.2.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
Bulldogs Brno
11. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 19.2.
VUT CESA Brno 1
TJ Znojmo LAUFEN CZ
VS
Zlín Lions
11. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 19.2.
VUT CESA Brno 1
FBC Dragons
VS
Zlín Lions
12. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 5.3.
SOU Kyjov
FbC Aligators
VS
Zlín Lions
12. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 5.3.
SOU Kyjov
K1 Florbal Židenice
VS
Zlín Lions