FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy dorostenky 2019/2020

  • Muži
  • Muži B
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
Předchozí zápasy
  • so 5.10.2019 - 11:10 2. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 SH SportPoint Brno
    Zlín Lions U15
    1:8
    K1 Florbal Židenice
  • ne 10.11.2019 4. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 SH Křenovice
    K1 Florbal Židenice
    VS
    Zlín Lions
  • ne 10.11.2019 4. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 SH Křenovice
    TJ Znojmo LAUFEN CZ
    VS
    Zlín Lions
  • so 16.11.2019 3. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 SH SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    1. AC Uherský Brod
  • so 16.11.2019 3. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    FbC Aligators
  • ne 24.11.2019 5. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 TJ Spartak Uherský Brod
    FbC Aligators
    VS
    Zlín Lions
  • ne 24.11.2019 5. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 TJ Spartak Uherský Brod
    1. AC Uherský Brod
    VS
    Zlín Lions
  • so 7.12.2019 6. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 VUT CESA Brno 2
    Zlín Lions
    VS
    Bulldogs Brno
  • so 7.12.2019 6. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 VUT CESA Brno 2
    Zlín Lions
    VS
    TJ Znojmo LAUFEN CZ
  • so 25.1.2020 8.kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 SH SportPoint Brno
    Bulldogs Brno
    VS
    Zlín Lions
  • so 25.1.2020 8. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6 SH SportPoint Brno
    Zlín Lions
    VS
    K1 Florbal Židenice
Další zápasy

1. liga dorostenek - skupina 6

2. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 5.10. od 09:00
SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno
Zlín Lions
2. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 5.10. od 11:10
SH SportPoint Brno
Zlín Lions U15
K1 Florbal Židenice
4. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 10.11.
SH Křenovice
K1 Florbal Židenice
VS
Zlín Lions
4. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 10.11.
SH Křenovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
VS
Zlín Lions
3. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 16.11.
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
1. AC Uherský Brod
3. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 16.11.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FbC Aligators
5. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 24.11.
TJ Spartak Uherský Brod
FbC Aligators
VS
Zlín Lions
5. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 24.11.
TJ Spartak Uherský Brod
1. AC Uherský Brod
VS
Zlín Lions
6. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 7.12.
VUT CESA Brno 2
Zlín Lions
VS
Bulldogs Brno
6. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 7.12.
VUT CESA Brno 2
Zlín Lions
VS
TJ Znojmo LAUFEN CZ
8.kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 25.1.
SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno
VS
Zlín Lions
8. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 25.1.
SH SportPoint Brno
Zlín Lions
VS
K1 Florbal Židenice
9. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 8.2.
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FbC Aligators
9. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 8.2.
SH SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
1. AC Uherský Brod
10. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 15.3.
SH Křenovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
VS
Zlín Lions
10. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
neděle 15.3.
SH Křenovice
K1 Florbal Židenice
VS
Zlín Lions
11. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 28.3.
TJ Spartak Uherský Brod
FbC Aligators
VS
Zlín Lions
11. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 28.3.
TJ Spartak Uherský Brod
1. AC Uherský Brod
VS
Zlín Lions
12. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 4.4.
VUT CESA Brno 2
Bulldogs Brno
VS
Zlín Lions
12. kolo | 1. liga dorostenek - skupina 6
sobota 4.4.
VUT CESA Brno 2
Zlín Lions
VS
TJ Znojmo LAUFEN CZ