FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy juniorky 2020/2021

  • Muži
  • Muži B
  • Ženy
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci U15
  • Starší žáci U14
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
Předchozí zápasy
  • so 3.10.2020 - 12:30 1. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7 SH ZŠ Čeladná
    Zlín Lions
    6:0
    FbC KOVO KM Frýdek-Místek
  • so 23.1.2021 7. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7 SH ZŠ Čeladná
    FBC Intevo Třinec
    VS
    Zlín Lions
  • so 23.1.2021 7. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7 SH ZŠ Čeladná
    FbC KOVO KM Frýdek-Místek
    VS
    Zlín Lions
  • so 20.2.2021 8. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7 SH Gymnázium Šumperk
    FbC Asper Šumperk
    VS
    Zlín Lions
  • so 20.2.2021 8. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7 SH Gymnázium Šumperk
    S.K. P.E.M.A. OPAVA
    VS
    Zlín Lions
  • so 13.3.2021 9. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7 SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    FbC KOVO KM Frýdek-Místek
  • so 13.3.2021 9. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7 SPŠ Zlín
    Zlín Lions
    VS
    FBC Intevo Třinec
  • so 10.4.2021 10. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7 SH ZŠ Mařádkova Opava
    FbC Asper Šumperk
    VS
    Zlín Lions
  • so 10.4.2021 10. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7 SH ZŠ Mařádkova Opava
    S.K. P.E.M.A. OPAVA
    VS
    Zlín Lions
Další zápasy

2. liga juniorek - skupina 6 a 7

1. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
sobota 3.10. od 10:10
SH ZŠ Čeladná
Zlín Lions
FBC Intevo Třinec
1. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
sobota 3.10. od 12:30
SH ZŠ Čeladná
Zlín Lions
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
2. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
sobota 17.10. od 08:00
SH Gymnázium Šumperk
Zlín Lions
VS
FbC Asper Šumperk
2. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
sobota 17.10. od 10:20
SH Gymnázium Šumperk
Zlín Lions
VS
S.K. P.E.M.A. OPAVA
3. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
neděle 8.11.
SH Stars Třinec
FBC Intevo Třinec
VS
Zlín Lions
3. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
neděle 8.11.
SH Stars Třinec
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
VS
Zlín Lions
4. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
neděle 6.12.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
S.K. P.E.M.A. OPAVA
4. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
neděle 6.12.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FbC Asper Šumperk
5. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
neděle 20.12.
SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec
Zlín Lions
VS
FBC Intevo Třinec
5. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
neděle 20.12.
SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec
Zlín Lions
VS
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
6. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
sobota 9.1.
SH ZŠ Mařádkova Opava
Zlín Lions
VS
S.K. P.E.M.A. OPAVA
6. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
sobota 9.1.
SH ZŠ Mařádkova Opava
Zlín Lions
VS
FbC Asper Šumperk
7. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
sobota 23.1.
SH ZŠ Čeladná
FBC Intevo Třinec
VS
Zlín Lions
7. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
sobota 23.1.
SH ZŠ Čeladná
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
VS
Zlín Lions
8. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
sobota 20.2.
SH Gymnázium Šumperk
FbC Asper Šumperk
VS
Zlín Lions
8. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
sobota 20.2.
SH Gymnázium Šumperk
S.K. P.E.M.A. OPAVA
VS
Zlín Lions
9. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
sobota 13.3.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
9. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
sobota 13.3.
SPŠ Zlín
Zlín Lions
VS
FBC Intevo Třinec
10. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
sobota 10.4.
SH ZŠ Mařádkova Opava
FbC Asper Šumperk
VS
Zlín Lions
10. kolo | 2. liga juniorek - skupina 6 a 7
sobota 10.4.
SH ZŠ Mařádkova Opava
S.K. P.E.M.A. OPAVA
VS
Zlín Lions