FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Zápasy dorostenci B 2020/2021

  • Muži
  • Muži B
  • Ženy
  • Junioři
  • Juniorky
  • Dorostenci
  • Dorostenci B
  • Dorostenky
  • Starší žáci U15
  • Starší žáci U14
  • Starší žákyně
  • Mladší žáci
  • Elévové
  • Přípravka
Předchozí zápasy
  • so 3.10.2020 - 15:15 3. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6 SH Tuřany
    Zlín Lions B
    7:5
    Hornets Brno ZŠ Horní
  • so 31.10.2020 6. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6 SH SportPoint Brno
    Bulldogs Brno U15
    VS
    Zlín Lions B
  • so 31.10.2020 6. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6 SH SportPoint Brno
    Zlín Lions B
    VS
    FBK Atlas Blansko
  • ne 8.11.2020 8. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6 SH Tuřany
    GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
    VS
    Zlín Lions B
  • ne 8.11.2020 8. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6 SH Tuřany
    Zlín Lions B
    VS
    FbC Aligators
  • so 21.11.2020 9. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6 SPŠ Zlín
    Zlín Lions B
    VS
    FBŠ Hattrick Brno B
  • so 21.11.2020 9. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6 SPŠ Zlín
    Zlín Lions B
    VS
    K1 Florbal Židenice
  • so 5.12.2020 11. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6 SH SportPoint Brno
    FBŠ Hattrick Brno B
    VS
    Zlín Lions B
  • so 5.12.2020 11. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6 SH SportPoint Brno
    Hornets Brno ZŠ Horní
    VS
    Zlín Lions B
  • so 19.12.2020 14. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6 SH Tuřany
    Florbal Vsetín
    VS
    Zlín Lions B
  • so 19.12.2020 14. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6 SH Tuřany
    Zlín Lions B
    VS
    TROOPERS
Další zápasy

2. liga dorostenců - skupina 6

2. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 19.9. od 10:00
SOU Kyjov
Zlín Lions B
FBC Dragons
2. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 19.9. od 12:30
SOU Kyjov
TROOPERS
Zlín Lions B
3. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 3.10. od 12:45
SH Tuřany
K1 Florbal Židenice
Zlín Lions B
3. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 3.10. od 15:15
SH Tuřany
Zlín Lions B
Hornets Brno ZŠ Horní
6. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 31.10.
SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno U15
VS
Zlín Lions B
6. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 31.10.
SH SportPoint Brno
Zlín Lions B
VS
FBK Atlas Blansko
8. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
neděle 8.11.
SH Tuřany
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
VS
Zlín Lions B
8. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
neděle 8.11.
SH Tuřany
Zlín Lions B
VS
FbC Aligators
9. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 21.11.
SPŠ Zlín
Zlín Lions B
VS
FBŠ Hattrick Brno B
9. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 21.11.
SPŠ Zlín
Zlín Lions B
VS
K1 Florbal Židenice
11. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 5.12.
SH SportPoint Brno
FBŠ Hattrick Brno B
VS
Zlín Lions B
11. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 5.12.
SH SportPoint Brno
Hornets Brno ZŠ Horní
VS
Zlín Lions B
14. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 19.12.
SH Tuřany
Florbal Vsetín
VS
Zlín Lions B
14. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 19.12.
SH Tuřany
Zlín Lions B
VS
TROOPERS
15. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
neděle 17.1.
SH Křenovice
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B
VS
Zlín Lions B
15. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
neděle 17.1.
SH Křenovice
FBK Atlas Blansko
VS
Zlín Lions B
20. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 13.2.
VUT CESA Brno I
Zlín Lions B
VS
Bulldogs Brno U15
20. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 13.2.
VUT CESA Brno I
FBC Dragons
VS
Zlín Lions B
22. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 27.3.
SH Na Lapači Vsetín
Zlín Lions B
VS
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
22. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 27.3.
SH Na Lapači Vsetín
Zlín Lions B
VS
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B
24. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 10.4.
SPŠ Zlín
Zlín Lions B
VS
Florbal Vsetín
24. kolo | 2. liga dorostenců - skupina 6
sobota 10.4.
SPŠ Zlín
Zlín Lions B
VS
FbC Aligators