FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

JSME LVI, LVICE A LVÍČATA - JSME ZLÍN LIONS!

13. června 2018 jsme oslavili teprve čtvrté narozeniny, přesto jsme největším florbalovým klubem Zlínského kraje. S našimi trenéry tě budou tréninky bavit, nebudeš chtít přestat trénovat a budeš smutný z toho, že trénink končí. Hrajeme nejen oficiální turnaje, ale objíždíme spoustu letních turnajů, hrajeme přátelská utkání s týmy z jiných regionů. Pravidelně se potkáváme na společných akcích jako jsou různá školení, podzimní drakiáda nebo ukončení sezóny. Navíc se aktivně účastníme největších florbalových akcí, jezdíme sledovat nejen nejlepší české, ale také zahraniční plejery. Myslíme to zkrátka s florbalem vážně :) 

TAK CO? CHCEŠ SE K NÁM PŘIDAT A BAVIT SE FLORBALEM?

PROBUĎ V SOBĚ LVA a čti dál!

 

JAK SE STÁT ČLENEM LVÍ SMEČKY?

-     Jak se dostanu na první trénink?

Zavolej, vyplň náš formulář nebo prostě přijď přímo na trénink! Několik tréninků ve své kategorii vyzkoušíš a věř, že nebudeš chtít přestat.

 -     Musím za tréninky platit?

Rozhodně ne, několik tréninků si zcela zdarma vyzkoušíš, abys zjistil, jak s dětmi pracujeme a pak se společně domluvíme, co dál. 

-     Co vzít s sebou na trénink?

Stačí ti pohodlné sportovní oblečení (tričko, kraťasy a sálová obuv). Pokud nemáš hokejku, tak nezoufej, bez problémů ti ji zapůjčíme.

-     Jak to na tréninku vypadá?

Trenér tě přivede do Lví smečky, představí a už je jen na tobě, jak rychle si najdeš nové kamarády. S rodiči probereme bližší informace a pokud se rozhodneš, rádi tě přivítáme v klubu.

 

UŽ JSEM V SOBĚ LVA PROBUDIL...

-     Jaké vybavení potřebuji?

Každý správný florbalista potřebuje hokejku. S jejím výběrem ti pomůže trenér, tak se ho neboj zeptat, hlavně délka florbalky je pro správné a rychlé naučení techniky důležitá. Spolupracujeme s florbalovou speciálkou e-florbal.cz, takže můžeš využít i zajímavé slevy. Všem malým brankářům bez problémů zapůjčíme výstroj, takže nemusíš mít obavy ani zakleknout do brankoviště. Všem florbalistům také doporučujeme ochranné brýle, které jsou velmi chytrou investicí. 

-     Jaké přihlášky musím vyplnit? 

První přihláška je ta do našeho klubu Zlín Lions, ta druhá pak do Českého florbalu - to abys mohl hrát oficiální soutěž. Obě přihlášky pak přineseš trenérovi. 

-     A co zdravotní prohlídka?

Ano, od tvého lékaře je nutné potvrzení zdravotní způsobilosti. Počítej s tím, že se za toto potvrzení platí od 100 do 800 Kč (záleží na typu prohlídky). Tou základní a dostačující je provedení EKG. Formulář se bez problémů můžeš stáhnout na našich stránkách v sekci dokumenty

-     Kolik stojí roční členský příspěvěk?

Naše nejmladší kategorie přípravka s elévové platí 3 500 Kč a od mladších žáků až po juniory pak 4 000 Kč. Příspěvek může být rozdělený do dvou splátek, po domluvě se sekretářem klubu je možné se domluvit také na individuálním splátkovém kalendáři. Všechny platby probíhají na bankovní účet. Každý nový člen si pak také hradí svůj dres.

 

MÁŠ DALŠÍ OTÁZKY? PIŠ, VOLEJ, RÁDI TI JE ZODPOVÍME.