FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Lions kempy 2018

Lions kempy 2018
Každé letní prázdniny připravujeme pro naše Lvíčata florbalové kempy, které jsou vždy do posledního místa zaplněné. Najdete na nich nejen trenéry, které znáte z našeho klubu, ale zapojujeme i další zajímavá jména. Pravidelně s námi například kempy vede superligový florbalista z Panthers Otrokovice Matěj Kostka.

PŘÍMĚSTSKÝ FLORBALOVÝ LIONS KEMP

Příměstská varianta probíhá po pět dnů ve Zlíně, prostory už tradičně využíváme na Střední průmyslové škole ve Zlíně, kde nám nic nechybí. Kluci a holky mají po celý den zajištěn prgram vedený zkušenými trenéry, vyzkouší si také pohybovou průpravu pod vedením kondičního trenéra Davida Machaly v prostorech profi fitness klubu VitaSana Zlín. Svačinky, oběd a pitný režim je samozřejmostí, stejně jako koaždodenní zábava. Horké letní dny ve středu kompenzujeme návštěvou koupaliště, kde se vždy pořádně vyřádíme.
POBYTOVÝ FLORBALOVÝ LIONS KEMP

Třetí ročník pobytového kempu se tradičně odehraje v Bystřici pod Hostýnem, kde máme parádní podmínky. Kluci mají v rámci kempu davkrát tréninky v hale a dvakrát venku. Jeden den je určen pro obvyklou návštěvu Svatého Hostýna, po cestě opékáme špekáčky a hrajeme netradiční hry v lese. Celý kemp stojí rozhodně za to, například minulý rok jsme na kempu měli návštěvu spřáteleného švýcarského klubu Rheintal Gators, hned několik trenérů a hráčů kemp zase posunulo o level výš. Tento kemp je určen pro pokročilé hráče, šéftrenér klubu si hráče sám oslovuje. Již po několikáté se kempu budou účastnit i hráči a hráčky z okolních klubů, což je dobře pro celý florbalový region. Pokud máte zájem, ozvěte se Matějovi.