Muži postupují do 5. kola Poháru

V neděli odpoledne hostil ve čtvrtém kole Poháru domácí celek Lvů borce z Olomouce.
4. kolo
Pohár Českého florbalu
ne 22.9.2019 - 16:00
Zlín Lions
5:4
FBS Olomouc
branky: 6. Jakub Vořechovský, 10. Martin Janeček, 35. Patrik Svoboda, 44. Michal Baroň, rozh. nájezd Michal Baroň - 11. Igor Macháček, 28. Daniel Tichý, 29. Igor Macháček, 56. Igor Macháček; rozhodčí: Jan Frýdek - Jan Kvapil; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 54; třetiny: (2:1, 1:2, 1:1 - 0:0)

Lvi začali zápas velmi dobře a v šesté minutě jsme se ujali vedení. Zápas se odehrával ve vysokém tempu a nedalo se říct, který tým je lepší. Chvíli jsme tahali za delší provaz my a chvíli soupeř. Kluci se snažili hrát co nejlépe a za podpory diváků a gólmana jsme dovedli zápas do prodloužení, ale ani to nestačilo a vypjaté utkání se muselo rozhodnout na nájezdy. V nájezdech proměnil Baroň a po něm Kundrata, což doplnil náš gólman Jarda Bartík čistým kontem.

Děkuji klukům za dobrý výkon a našim divákům za skvělou podporu.

Vyjádření trenéra domácích: Dneska super zápas, kluci nechali na hřišti všechno, musím je pochválit. Děkuji soupeři za skvělé utkání a divákům za skvělou kulisu.

Vyjádření trenéra hostů: Gratulujeme Zlínu k postupu, zápas byl vyrovnaný a soupeř nás potrápil svou bojovností.