Juniorky ve Znojmě s jedním vítězstvím a jednou porážkou

V sobotu 27. ledna se juniorky vydaly na dva zápasy do Znojma. Utkaly se s týmy Aligators WU19 a TJ Znojmo LAUFEN CZ B.

ZLÍN LIONS vs. ALIGATORS WU19 7:1 (5:0, 1:0, 1:1)

Branky (asistence): 3. Martina Smetanová (Neubauerová), 4. Simona Setínská, 6. Zuzana Neubauerová (Valentová), 9. Barbora Dohnalová (Klacková), 12. Lucie Žikovská, 17. Anna Klacková (Setínská), 34. Barbora Dohnalová (Klacková) - 31. Valerie Damborská

V prvním zápase nás vyzvaly Aligátorky. Hned od začátku jsme nasadily vysoké tempo a stav po první třetině byl 5:0 v náš prospěch. Ve druhé třetině jsme trochu polevily, ale i tak jsme zvládly jeden gól dát. Ve třetí třetině se Aligátorky vzchopily a zápas byl z florbalové stránky pro diváky mnohem zajímavější. Ale i tak na nás nestačily a vyhrály jsme 7:1.

ZLÍN LIONS vs. TJ ZNOJMO LAUFEN CZ B 3:4 (1:0, 2:2, 0:2)

Branky (asistence): 6. Kučerová, 14. Smetanová (Zetíková), 18. Klacková (Mrázková) - 16. Holíková (Smutná), 20. Václavková (Kacetlová), 27. Mikešová (Smutná), 35. Mikešová (Tarczynska)

Do druhého zápasu proti Znojmu jsme nasadily taktéž vysoké tempo, které jsme udržely až do konce zápasu. Zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný. Stav po první třetině byl 1:0 pro nás. Ve druhé třetině jsme vedly 2:0. Bohužel soupeřky srovnaly a skóre bylo dlouhou dobu 3:3. Čtyři minuty před koncem ale soupeřky vstřelily čtvrtý rozhodující gól. Na ten jsme již přes veškerou naši snahu nedokázaly odpovědět. Konečný stav 4:3 pro soupeřky.

Ze Znojma si odvážíme 3 důležité body a těšíme se na další zápasy.