PREVIEW | Lvi vyráží na přímý souboj o 3. místo na půdu Přerova

Mužský A-tým se vydá v sobotu v rámci 19. kola Národní ligy na venkovní utkání do Přerova.

FBC PŘEROV vs. ZLÍN LIONS (SOBOTA 27. 1. / 18:00 / SH SK START PŘEROV)

Zlínské Lvy čekají poslední čtyři utkání základní části. V rámci 19. kola se v přímém souboji o 3. místo ligové tabulky utkají s týmem FBC Přerov. Poprvé se oba týmy potkali v 9. kole a z výhry 5:4 se na "Průmka Aréně" radovali Lvi. Muži tak budou chtít přidat i druhé vítězství proti svému sobotnímu soupeři, navázat na tři úspěšné lednové zápasy a zapsat si další důležité body před blížícím se play-off.

Lvi se aktuálně nachází se ziskem 33 bodů na 3. místě ligové tabulky. Přerovští jsou pak se stejným počtem bodů díky horšímu skóre na průběžném 4. místě. Vítěz tohoto utkání se tak osamostatní na třetí příčce. Přerovští z dosavadních osmnácti utkání vyhráli 11x (z toho jednou v prodloužení) a 7x (z toho jednou v prodloužení) odešli poraženi. Úvodních 8 utkání bylo z jejich pohledu velmi povedených, když v nich vybojovali hned šest vítězství. V následujících duelech se jim ale pouze jedenkrát podařilo zvítězit ve dvou zápasech po sobě a tak téměř pravidelně střídají vítězství s porážkami.

Nejproduktivnějšími hráči hostů jsou Michal Hrabica - 32 bodů (21+11), Matěj Ševčík - 27 bodů (21+6) a Tobiáš Pavliš - 21 bodů (4+17). V dresů Lvů produktivitě vévodí Kuba Haša - 47 bodů (28+19), Vláďa Blažek - 42 bodů (18+24) a Míša Kundrata - 24 bodů (17+7).

HARMONOGRAM NADCHÁZEJÍCÍ UTKÁNÍ LVŮ:

• VENKU - 27. 1. / 18:00 / FBC Přerov vs. Zlín Lions (19. kolo)
  • DOMA - 3. 2. / 15:00 / Zlín Lions vs. FBC Intevo Třinec (20. kolo)
  • VENKU - 11. 2. / 16:00 / FBC Hranice vs. Zlín Lions (21. kolo)
  • DOMA - 17. 2. / 15:00 / Zlín Lions vs. TJ Slovan Havířov (22. kolo)

Držte Lvům palce a fanděte na dálku při sledování textového online přenosu:

A příští víkend se na Vás těšíme na dalším domácím utkání proti Třinci, které je na programu v sobotu 3.2. od 15:00 hod. na SPŠ ve Zlíně