FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

PREVIEW | Lvi se vydávají na venkovní utkání na půdu rožnovských Sršňů

Mužský A-tým vyráží v sobotu v rámci 17. kola Národní ligy na venkovní utkání proti Sršňům z Rožnova.

1.FBK SRŠNI ROŽNOV P/R vs. ZLÍN LIONS (NEDĚLE 13. 1. / 17:30 / SH SŠIEŘ ROŽNOV P/R)

Zlínské Lvy čeká v 17. kole druhé vzájemné utkání proti rožnovským Sršňům. S nimi se poprvé utkali v 7. kole a z výhry 9:3 se na "Průmka Aréně" radovali Lvi. Muži tak budou chtít přidat i druhé vítězství proti svému sobotnímu soupeři, navázat na úspěšné novoroční utkání s Havířovem a připsat si další důležité body do ligové tabulky.

Lvi se aktuálně nachází se ziskem 27 bodů na 5. místě ligové tabulky. Rožnovští se pak s 12 body krčí na posledním místě se ztrátou tří bodů na předposlední Aligátory. Z dosavadních šestnácti utkání vyhráli pouze 4x (z toho jednou v prodloužení) a 12x (z toho jednou v prodloužení) odešli poraženi. Úvodních 8 utkání bylo z jejich pohledu daleko povedenější, když v nich vybojovali všech doposud získaných 12 bodů. V následujících osmi duelech se jim už ale nepodařilo získat ani jeden bod. Aktuálně tak drží nepříznivou sérii osmi prohraných zápasů v řadě, které ale ve většině případů skončily těsný rozdílem o jeden nebo dva góly.

Nejproduktivnějšími hráči hostů jsou Ondřej Smékal - 16 bodů (11+5), Matěj Rebroš - 15 bodů (8+7) a Pavel Barabáš - 13 bodů (3+10). V dresů Lvů produktivitě vévodí Kuba Haša - 37 bodů (20+17), Vláďa Blažek - 34 bodů (15+19) a Míša Kundrata - 21 bodů (16+5).

Držte Lvům palce a fanděte na dálku při sledování textového online přenosu:

A příští víkend se na Vás těšíme na dalším domácím utkání proti Aligátorům z Klobouk, které je na programu v neděli 21. 1. od 15:00 hod. na SPŠ ve Zlíně