Junioři doma rozstříleli Hradec Králové

V nedělním domácím zápase přivítali junioři na SPŠ tým Hradce Králové.

ZLÍN LIONS vs. FBC HRADEC KRÁLOVÉ 24:2 (4:0, 12:2, 8:0)

Zápas se od začátku vyvíjel podle not domácích Lvů, kteří se již v první třetině dostali do rychlého vedení. To, co přišlo ve druhé třetině ale nečekal asi nikdo. Mladí Lvi si otevřeli střelnici a během 20 minut nastříleli soupeři 12 branek. A ani ve třetí třetině brankový příděl mnoho nezpomaloval. Hosté zcela rezignovali a po dalších osmi zásazích v jejich síti zápas skončil divokým výsledkem 24:2. Po delší době si v útoku zahrál Honza Veselý, který zaznamenal 4 góly a 3 asistence. Produktivní byli i další hráči Lvů. Adam Jiříček zaznamenal 8 bodů (4+4), Matěj Tkadlec 5 bodů (4+1) a David Vodica také 5 bodů (3+2). Mladí Lvi si tak drží před posledními dvěma zápasy první místo v tabulce.

Branky: 1. Jan Veselý, 12. Matěj Tkadlec, 14. Jonáš Pavliš, 16. Adam Jiříček, 21. Adam Jiříček, 22. Matěj Tkadlec, 23. David Vodica, 26. Jakub Vít, 26. František Tvrdoň, 29. David Vodica, 30. Jan Veselý, 30. František Tvrdoň, 31. Matěj Tkadlec, 33. Adam Jiříček, 37. Jakub Vít, 40. David Vodica, 41. Jan Veselý, 42. Jakub Vít, 44. Jan Veselý, 47. Jakub Nerad, 48. Adam Jiříček, 54. Matěj Klímek, 54. Patrik Kresta, 54. Matěj Tkadlec - 29. Prokop Hanzlík, 38. Jakub Wolf