FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Junioři doma proti Náchodu získali pouze bod

V prvním zápase roku 2023 přivítali junioři na domácí půdě celek Náchoda.

ZLÍN LIONS vs. FLORBAL PRIMÁTOR NÁCHOD 6:7 pr. (2:1, 3:4, 1:1 - 0:1)

Úvod zápasu Lvům vyšel, byli lepší a podařilo se jim po brankách navrátilce Kuby Víta a Franty Tvrdoně dostat do vedení 2:0. Mladí Lvi si drželi náskok téměř do konce druhé třetiny. V ní se hra postupně vyrovnala, soupeř začal vyhrávat osobní souboje, byl více na míčku a na začátku třetí části se poprvé dostal do vedení, když během pár minut otočil z 4:2 na 4:5. Jednobrankový náskok měli hosté i v závěru, ale domácím juniorům se podařilo v poslední minutě díky Ondrovi Balnerovi vyrovnant v power-play na 6:6. V prodloužení měli více štěstí hosté, kteří dokázali využít odražený míček a rozhodli tak o své výhře.

Branky (asistence): 11. Jakub Vít (Šiška), 15. František Tvrdoň (Vodica), 21. David Vodica (Tvrdoň), 30. Jakub Holiš (Vít), 39. David Vodica, 59. Jan Veselý (Jiříček) - 18. Jakub Vysoký, 26. Jakub Vysoký, 36. Adam Pekárek, 38. Jakub Kubásek, 38. David Špaček, 47. Jakub Vysoký, 62. Adam Jakubský

Sestava: Šiška, Drábek – Bureš, Veselý, Čeček, Žůrek, Strouhal, Jiříček, Vodica, Tvrdoň, Balner, Vít, Holiš, Rek, Tkadlec, Juřica