​Junioři berou z domácího dvojzápasu 4 body

Junioři o víkendu přivítali na domácí palubovce první a poslední tým tabulky - Torpedo Havířov a FBS Olomouc.

ZLÍN LIONS vs. TORPEDO HAVÍŘOV 3:4 pn. (0:1, 1:0, 2:2 - 0:0)

Proti lídrovi tabulky se hrál rychlý florbal se spoustou pěkných akcí a vysokým nasazením po celou dobu zápasu. Hosté se ujali vedení na konci první části, ale domácí ve druhé třetině srovnali. Havířovským se podařilo na začátku třetí časti odskočit do vedení 1:3, Lvi ale zabojovali a skóre znovu dorovnali. Rozhodnutí nepřišlo ani v prodloužení a tak o zisku bodu navíc rozhodly samostatné nájezdy, v nichž byli šťastnější hosté.

Branky (asistence): 33. Adam Jiříček (Holiš), 53. Jakub Holiš (Bureš), 56. Adam Jiříček - 18. Dominik Ryška, 44. Jan Warcholek, 52. Tomasz Grycz, rozh. náj. Alex Foltyn

Sestava: Sklář, Šiška – Bureš, Veselý, Klímek, Čeček, Jančo, Rek, Holiš, Jiříček, Tvrdoň, Nedbálek, Balner, Tkadlec, Hala, Dudek, Juřica

ZLÍN LIONS vs. FBS OLOMOUC 8:2 (2:0, 3:1, 3:1)

Proti Olomouci šli mladí Lvi brzy do vedení a pak po celou dobu měli zápas pod kontrolou. V průběhu druhé části se sice soupeř dostal do několika příležitostí, ale v tu chvíli své spoluhráče podržel dobře chytající Mára Šiška. I přes neproměnění mnoha velkých šancí v průběhu celého zápasu kluci přidali v poslední části další tři góly a přesvědčivě zvítězili.

Branky (asistence): 2. Ondřej Balner (Tkadlec), 7. David Vodica (Jiříček), 23. David Vodica, 27. Matěj Tkadlec (Holiš), 32. Jakub Holiš (Balner), 41. Ondřej Balner, 52. Adam Nedbálek, 58. Adam Jiříček (Vodica) - 40. Jan Jarmar, 56. Matěj Ivo Pírek

Sestava: Šiška, Drábek – Bureš, Veselý, Klímek, Čeček, Jančo, Vodica, Rek, Holiš, Jiříček, Tvrdoň, Nedbálek, Balner, Tkadlec, Dudek, Juřica