Junioři si doma poradili s brněnským Hattrickem

O víkendu sehráli junioři domácí utkání proti brněnskému Hattricku.

ZLÍN LIONS vs. FBŠ HUMMEL HATTRICK BRNO U19 8:6 (3:1, 4:0, 1:5)

V rámci 7. kola 1. ligy juniorů přivítali junioři tým Hatrrick Brno. Do zápasu vstoupili dobře a první dvě třetiny zápas s přehledem kontrolovali až do skóre 7:1. Ve třetí třetině přišel výpadek, kdy hosté snižovali a na konci zápasu při power-play soupeře se domácí strachovali o výsledek až do závěrečných vteřin. Vítězství ale uhlídali a připsali si tak již čtvrtou výhru v řadě za sebou. Pěti góly se blýskl kanonýr David Vodica. Na čtyři z nich mu náhrál Adam Jiříček, který v utkání zapsal také pět kanadských bodů.

Branky (asistence): 2. Adam Jiříček, 8. Ondřej Balner (Dudek), 8. David Vodica (Jiříček), 25. David Vodica (Jiříček), 33. Ondřej Balner (Klímek), 34. David Vodica (Jiříček), 39. David Vodica (Čeček), 46. David Vodica (Jiříček) - 15. Michal Malec, 45. Jáchym Eliáš, 48. Jakub Vařecha, 56. Jakub Vařecha, 57. Michal Malec, 59. Adam Klusoň