FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Junioři na domácí půdě dvakrát zvítězili

​V rámci 5. a 6. kola 1. ligy odehráli junioři o víkendu dva domácí zápasy.

ZLÍN LIONS vs. TORPEDO HAVÍŘOV 9:8p (3:1, 2:5. 3:2)

V sobotu přivítali mladí Lvi celek Havířova. Do utkání dobře vstoupili a vypracovali si náskok 5:1. Ve druhé třetině potom přišel nepochopitelný výpadek a soupeř pěti góly v řadě skóre otočil. Třetí třetina pak byla vyrovnaná a utkání šlo do prodloužení, které rozhodl domácí střelec David Vodica, který v utkání zaznamenal 6 branek.

Branky (asistence): 1. David Vodica (Jiříček), 20. David Vodica (Jiříček), 20. Jakub Holiš (Štourač), 21. David Vodica (Jiříček), 27. Matěj Klímek (Štourač), 44. David Vodica, 50. David Vodica (Veselý), 52. Ondřej Balner (Štourač), 64. David Vodica (Jiříček) - 17. Tobiáš Zipser, 27. Matěj Pezda, 28. Dominik Ryška, 31. Jan Warcholek, 33. Jan Warcholek, 36. Tomasz Grycz, 41. Matěj Pezda, 45. Jan Warcholek;

ZLÍN LIONS vs. FBS OLOMOUC 8:2 (2:0, 5:1, 1:1)

V neděli přijel do Zlína celek z Olomouce v oslabené sestavě pouze s devíti hráči do pole. A na hře to bylo znát. Lvi si ve druhé třetině vypracovali pohodlný náskok a poté se zápas spíše dohrával ve velmi vlažném tempu. Na výhře juniorů se dvěma brankami podíleli David Vodica a Michael Dudek.

Branky (asistence): 11. Matěj Klímek, 14. Jakub Holiš (Balner), 23. Adam Jiříček (Vodica), 25. Adam Jiříček (Vodica), 33. Adam Rek, 39. Michael Dudek (Strouhal), 39. David Vodica, 52. Michael Dudek (Juřica) - 29. Martin Mikolajek, 53. Martin Ambrož