Ženy vezou z Rousínova 3 body

Ženy se o víkendu vydaly do Rousínova, kde je čekaly utkání proti Uherskému Brodu a týmu Shooters Beta.

ZLÍN LIONS vs. 1. AC UHERSKÝ BROD 3:5 (1:2, 0:2, 2:1)

V dopoledním prvním zápase čekaly Lvice tradiční soupeřky z Uherského Brodu. Do zápasu vstoupily lépe soupeřky. Již v 6. minutě vedly 0:2. Hráčky Zlína se snažily o vyrovnání hry a odměnou jim byl gól na konci třetiny, který zaznamenala ze své hokejky Barbora Klacková. Druhá třetina byla v podání obou družstev plná soubojů. Z této fyzické hry těžil pouze soupeř a upravil skóre dalšími dvěma brankami na 1:4. V poslední třetině se dlouho hrála vcelku vyrovnaná a otevřená hra, plná šancí, kde se vyznamenaly hlavně obě brankářky. V 37. minutě soupeřky z Brodu navýšili stav na 1:5. V závěrečném tlaku Lvice snížily brankový rozdíl dvěma góly z hole Emmy Sýkorové a Michaely Valáškové. Na další zdramatizování však již čas nezbyl a tak se konečný stav utkání zastavil na skóre 3:5.

Branky (asistence): 11. Barbora Klacková, 38. Emma Sýkorová (Pospíšilová), 39. Michaela Valášková (Kapuciánová) - 4. Barbora Sedláčková, 6. Barbora Sedláčková, 20. Nikol Šobáňová, 24. Marika Marečková, 37. Marika Marečková

ZLÍN LIONS vs. SHOOTERS BETA 3:0

V druhém odpoledním zápase hrály Lvice se soupeřkami ze Shooters Beta. Zápas byl ze strany hráček s Lvem na hrudi veden snahou celoplošného pojetí hry s držením míčku a postupným tlakem na hráčky soupeře. Tento tlak vyústil v 3 góly v jednotlivých třetinách zápasu. Góly zajistila dvojice hráček Adéla Šebestová a Emma Sýkorová. Výsledek zápasu byl ovlivněn komplexním výkonem všech hráček a především perfektním výkonem brankářky Venduly Skřivánkové, která vychytala své další čisté konto.

Branky (asistence): 7. Emma Sýkorová (Šebestová), 25. Adéla Šebestová (Sýkorová), 32. Adéla Šebestová (Sýkorová)

Sestava: Skřivánková - Kapuciánová, Klacková, Krajčová, Lukovicsová, Machů, Perdochová, Pospíšilová, Sýkorová, Šebestová, Valášková