Junioři opět vyloupili Havířov

V neděli se mladí Lvi opět vydali do Havířova, kde se tentokrát utkali s celkem Torpéda.

TORPÉDO HAVÍŘOV vs. ZLÍN LIONS 5:11 (0:3, 3:2, 2:6)

Začátek zápasu juniorům vyšel, první třetinu vyhráli 3:0. Ve druhé soupeř přidal a stáhl stav na 3:5. Ve třetí třetině došlo ke stažení sestavy a výsledkem bylo dalších 6 branek v síti soupeře a poklidné dohrání zápasu bez zbytečných nervů. Hattrick zaznamenali Kuba Vít a Honza Veselý. Sedm kanadských bodů si připsal David Vodica.

Branky (asistence): 21. Alex Foltyn, 28. Tomasz Grycz, 39. Štěpán Graf, 54. Štěpán Graf, 60. David Křižák - 5. Jan Veselý (Vodica), 8. Jakub Vít (Vodica), 11. Jakub Vít, 24. Ondřej Balner (Tvrdoň), 36. Karel Ševčík (Holiš), 42. David Vodica (Vít), 43. David Vodica (Kubíček), 44. Lukáš Kubíček (Vodica), 48. Jan Veselý (Kubíček), 53. Jan Veselý (Vodica), 57. Jakub Vít (Vodica); rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 4:2; využití: 0:3; diváků: 77; zásahy brankářů: Kryštof Rusz 20 - Lukáš Slovák 18

Sestava: Šiška, Slovák - Strouhal, Klímek, Vodica, Ševčík, Čeček, Bureš, Veselý, Tvrdoň, Vít, Balner, Kubíček, Žůrek, Blažek, Valůšek, Holiš, Jiříček

Další utkání mají junioři na programu v sobotu 22. ledna od 18:00 hod. Na domácí palubovce je čeká derby s otrokovickými Pantery.