Junioři v Havířově vítězní

Na první zápas roku 2022 odjeli junioři v neděli do Havířova, kde se v této sezoně už popáté utkali s týmem Slovanu.

FAT PIPE TJ SLOVAN HAVÍŘOV vs. ZLÍN LIONS 4:8 (1:1, 1:5, 2:2)

V první třetině se mladí lvi prezentovali spíše ospalým výkonem, ve druhé přidali, vypracovali si čtyřbrankový náskok, který si udržovali i ve třetí třetině. Soupeř se pokusil zdramatizovat závěr zápasu hrou v šesti, ale potrestal jen Honza Pavelec gólem do prázdné branky.

Branky (asistence): 12. Matěj Rozehnal, 38. Boleslav Moudrý, 42. Vladimír Fišara, 56. Pavel Lasota - 3. Adam Szkandera (Kubíček), 21. Jakub Holiš (Balner), 23. David Vodica (Tvrdoň), 30. David Vodica (Tvrdoň), 35. Adam Szkandera (Vodica), 39. Jan Pavelec (Čeček), 55. David Vodica (Szkandera), 60. Jan Pavelec; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: David Hloušek 11, Lukáš Vernarský 13 - Lukáš Slovák 32

Sestava: Slovák, Vičánek - Kušner, Prokůpek, Strouhal, Pavelec, Klímek, Vodica, Ševčík, Čeček, Bureš, Tvrdoň, Balner, Kubíček, Szkandera, Gavaller, Blažek, Juřica, Holiš

Další utkání čeká juniory v neděli 16. ledna opět na půdě Havířova. Tentokrát se ale utkají s tamním Torpédem.