FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

B-tým mužů vybojoval v Tuřanech 3 body

B-tým mužů vybojoval v Tuřanech 3 body
Mužský B - tým o víkendu odehrál turnaj v Tuřanech, kde se utkal s Počenicemi a Lanžhotem. Srdnatý výkon v 9 lidech znamenal po delší době opět radost z tříbodového vítězství.

ZLÍN LIONS B vs. SFK KOZEL POČENICE 1:7 (1:3, 0:1, 0:3)

Sobotní turnaj byl z hlediska umístění v tabulce hodně důležitý. V prvním zápase jsme nastoupili proti technicky vyspělému soupeřem z Počenic. Hra se odehrávala především na naší obrané polovině. Brzy jsme dostali gól, na který z protiútoku dokázal odpovědět Petr Pospíšil umístěnou ránou, která se ještě odrazila od tyče. Bohužel to bylo z naší strany z gólového pohledu vše. Soupeř k nám rychle přistupoval a začaly se kupit chyby v rozehrávce a zakončení. 

branky: branky: 9. Petr Pospíšil - 8. Michal Florián, 13. Tomáš Bednařík, 14. Michal Florián, 25. Ondřej Dofek, 32. Michal Florián, 37. Michal Florián, 37. Tomáš Bednařík

ZLÍN LIONS B vs. TJ SOKOL LANŽHOT 10:3 (5:1, 2:1, 3:1)

Druhý zápas byl pro nás důležitý vzhledem k tomu, že Lanžhot byl náš soused v tabulce. Od začátku jsme díky rychlým protiútokům navyšovali skóre. Dokázali jsme konečně využít šance a obětavá hra obránců nám přinesla 3 důležité body v boji o záchranu. Zejména mladý junior Filip Máčala, který vstřelil 5 gólů v mužské kategorii, si zaslouží uznání za perfektně seřízená mířidla.

branky (asistence): 9. Jiří Chaloupka, 21. Tomáš Čejka, 33. Martin Drobík - 2. Filip Máčala (Bajza), 5. Filip Máčala (Šesták), 7. Daniel Soukup (Svitálek), 11. Petr Pospíšil (Svitálek), 12. Filip Máčala (Šesták), 22. Filip Máčala (Martinec), 24. Vojtěch Bajza (Šesták), 34. Filip Máčala (Martinec), 36. Daniel Soukup (Svitálek), 41. Daniel Soukup (Pospíšil)

...hodnotil obránce Kamil Baran...