Muži slaví nejvyšší výhru v sezoně

Mužský A-tým se v posledním zápase letošního roku střetnul na domácí palubovce s týmem SK Domaslavice. A byl to zápas s pořádnou vánoční nadílkou.

ZLÍN LIONS vs. SK DOMASLAVICE 32:6 (10:0, 7:3, 15:3)

V sobotu odpoledne odehráli muži na SPŠ ve Zlíně zápas 14. kola proti týmu SK Domaslavice. Hned od začátku utkání šla vidět velká chuť domácích po vítězství a třech bodech. Rychlý nástup do utkání, aktivní hra, častá střelba a pěkné kombinace měly za následek, že se již po první třetině šlo do kabin za stavu 10:0. Ani druhá třetina nebyla na góly nikterak chudší. Po dalších 5 brankách Lvů se poprvé prosadili i hosté. Další akce přinesly do konce druhé třetiny několik dalších branek na obou stranách, a tak svítilo na výsledkové tabuli před poslední třetinou skóre 17:3. Kdo si myslel, že se hra a střelecká aktivita Lvů poněkud uklidní, mýlil se. Vůbec nejbohatší třetinou byla ta poslední. Muži si vánoční utkání užili až do samotného konce a radovali se z rekordního vítězství 32:6. Nejproduktivnějšími hráči utkání byli útočníci: Michal Baroň - 11 bodů (6+5), Jakub Haša - 9 bodů (8+1) a Pavel Malošík - 8 bodů (3+5).

Branky (asistence): 4. Michael Kořének (Kundrata), 5. Jakub Haša (Baroň), 8. Michal Baroň (Svoboda), 15. Michal Baroň, 16. Michael Kořének (Svoboda), 16. Jakub Haša (Baroň), 18. Jakub Žáček (Kořének), 19. Michal Baroň (Malošík), 19. Adam Kresa (Kundrata), 20. Michal Baroň (Koňařík), 22. Michal Baroň (Malošík), 25. Adam Kresa (Malošík), 25. Patrik Svoboda (Malošík), 27. Jakub Žáček (Koňařík), 32. Jakub Haša, 36. Jakub Haša (Kundrata), 38. Jakub Haša (Kundrata), 45. Jakub Haša (Kundrata), 46. Tomáš Bajko (Baroň), 46. Patrik Svoboda (Malošík), 47. Jakub Haša, 47. Matěj Koňařík (Žáček), 49. Pavel Malošík (Kořének), 50. Michal Kundrata (Chalabala), 50. Jakub Haša (Baroň), 52. Pavel Malošík (Baroň), 54. Pavel Malošík (Bajko), 55. Patrik Svoboda (Kořének), 56. Matěj Koňařík (Žáček), 59. Michal Kundrata (Haša), 59. Jakub Žáček (Kořének), 60. Michal Baroň (Koňařík) - 33. Adam Langer, 34. Adam Langer, 40. Roman Poncza, 49. Vojtěch Peterek, 53. Jan Szmek, 60. Martin Chmiel

Sestava: Bajko, Kresa, Kořének, Koňařík, Malošík, Vičánek, Bartík, Chalabala, Haša, Baroň, Horník, Svoboda, Kundrata, Žáček,

Komentář - Michal Kořený (trenér domácích): „Vánoční zápas s nadílkou."

Komentář - Adam Langer (kapitán hostů): „Po dlouhé době nás rozhodčí neřezali jak vánoční stromky, jak tomu bylo zvykem v prosinci. Bohužel náš výkon v devíti lidech odpovídal výsledku. Zdravíme všechny hráče, kteří sledovali onlajn. Taky jsem mohl sedět s novou přítelkyní v kině, ale jel jsem na výlet. Domácím děkujeme za zápas."