​Dorost veze z Havířova pouze bod

Dorostenci odehráli poslední dva zápasy roku 2021 na turnaji v Havířově. Soupeřem jim byli florbalisté Šternberka a FBC Ostrava.

ZLÍN LIONS vs. FBC TOPGAL ŠTERNBERK 5 : 11 (3:2, 1:6, 1:3)

V úvodu byl zápas vyrovnaný, na rychlý první gól soupeře jsme dokázali odpovědět a po využité přesilovce v konci třetiny jsme šli do vedení 3:2. Od začátku druhé třetiny jsme ale začali být horším týmem a soupeř v poklidu dokráčel k vysokému vítězství.

branky: 4. Matěj Rebroš, 7. František Tvrdoň, 13. František Tvrdoň, 21. David Farník, 41. Václav Čeček - 3. Dominik Papica, 11. Jakub Repa, 18. Martin Mikolajek, 20. Martin Mikolajek, 22. Martin Mikolajek, 25. Martin Robert Horry, 28. Martin Mikolajek, 30. Matyáš Zbránek, 39. Tomáš Mekyska, 40. Martin Mikolajek, 45. Martin Mikolajek

FBC ČPP BYSTROŇ GROUP OSTRAVA vs. ZLÍN LIONS 6:6 (1:1, 0:3, 5:2)

Po vyrovnané první třetině se klukům podařilo ve druhé části odskočit a na začátku třetí části jsme vedli 6:1. Pak soupeř v 35. minutě snížil z přesilové hry na 2:6. Bohužel od té chvíle kluci přestali úplně hrát, nechali si během 5 minut dát 5 gólů a darovali Ostravě bod za konečnou remízu 6:6.

branky: 13. Matěj Vrátný, 35. Jan Punčochář, 38. František Skořupa, 38. Lukáš Jež, 40. Jan Punčochář, 40. Patrik Altman - 14. Martin Čuba, 24. Matěj Klímek, 29. Jakub Fabrika, 30. Ondřej Balner, 31. Ondřej Balner, 33. Matěj Rebroš

Sestava: Moudrý, Drábek - Klímek, Macharáček, Čeček, Nedbálek, Balner, Tvrdoň, Rebroš, Rek, Farník, Hala, Fabrika, Kresta, Čuba