Junioři zakončili rok domácím dvojzápasem

Poslední hrací víkend letošního roku čekaly juniory dva zápasy proti Olomouci a Kunraticím.

ZLÍN LIONS vs. FBS OLOMOUC 4:5 (2:0, 1:1, 1:4)

V sobotním zápase přivítali junioři celek Olomouce. Po většinu zápasu si udržovali mírný náskok, o výsledku rozhodla nezvládnutá poslední pětiminutovka, kdy domácí inkasovali 3 góly a soupeř otočil ze stavu 4:2 na 4:5, na kterém nic nezměnila ani závěrečná power-play.

Branky (asistence): 7. Šamořil, 19. Vodica (Jiříček), 28. Jiříček (Šamořil), 51. Jiříček (Vodica)

ZLÍN LIONS vs. FAT PIPE START98 KUNRATICE 10:4 (3:0, 2:0, 5:4)

Ve druhém víkendovém zápase se junioři představili opět doma proti pražskému celku Start98 Kunratice. Utkání se od začátku vyvíjelo podle představ domácích, kteří v prvním dvou třetinách zvyšovali náskok až na 5:0. V poslední třetině už se hrál bezstarostný florbal a konečné skóre se zastavilo na stavu 10:4. Pěti brankami zazářil David Vodica.

Branky (asistence): 3. David Vodica (Jiříček), 7. David Vodica (Jiříček), 8. Jakub Holiš (Pavelec), 30. František Tvrdoň (Balner), 35. David Vodica (Jiříček), 45. David Vodica (Pavelec), 48. Jakub Holiš, 50. David Vodica (Klímek), 50. Ondřej Balner (Jiříček), 60. Jan Pavelec