FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Ženy se dvěma výhrami přiblížily prvnímu místu

Ženy vyrazily 21.11. na turnaj do nedalekého Uherského Brodu, kde se utkaly se soupeřkami z FBK Spartak Hluk a Bulldogs Brno B.

FBK SPARTAK HLUK vs. ZLÍN LIONS 1:5

Do zápasu jsme vstoupili dobře, již ve 3. minutě vstřelila gól ze své hole Adéla Šebestová po přihrávce od Gabriely Čížové. Ve 12. minutě už byl stav změněný na 0:2 díky Natálii Pavlicové, která prostřelila gólmanku po nahrávce od Veroniky Havlové. O 6 vteřin později skórovala kapitánka Aneta Krajčová po přihrávce od Adély Šebestové. Do 2. třetiny jsme tedy vstoupili za stavu 0:3. Ve 14. minutě měnila skóre Barbora Klacková, které asistovala Veronika Havlová. V 16. minutě se podařilo skórovat Michaele Valaškové, která dostala přihrávku od Kláry Machů. Ve 20. minutě jsme dostali přesilovou šanci, kterou jsme bohužel neproměnili. Stav po 2. třetině byl tedy 0:5. Ve 3. třetině jsme měli šance, ale neproměnily jsme je. Od začátku zápasu jsme byli aktivnější, hráli jsme na míčku a to, co jsme chtěli. Bohužel se nám, již nepodařilo skórovat. Ve 29. minutě vstřelila jediný gól hráčka Hluku a stav se již dokonce zápasu neměnil. Konečný stav utkání byl tedy 1:5. Bohužel se nám nepodařilo vybojovat pro naši gólmanku Vendy Skřivánkovou čisté konto, ale i přesto jsme vybojovali vítězné 3 body.

Branky a asistence: Šebestová (Čížová), Pavlicová (Havlová), Krajčová (Šebestová), Klacková (Havlová), Valášková (Machů)

ZLÍN LIONS vs. BULLDOGS BRNO B 5:2

Do druhého zápasu jsme vstoupili sebevědomě, že si jdeme pro další 3 body. V 7. minutě nás potrestala hráčka Bulldogs Brno z trestného střílení a stav byl tedy 0:1. O minutu později prostřelila gólmanku Brna Gabriela Čížová po nahrávce od Barbory Klackové. Již v 11. minutě padl gól z hole Kláry Machů, které asistovala Nikol Vaněčková. Stav po 1. třetině byl 2:1 pro náš prospěch. Ve druhé třetině jsme nabídli soupeřkám přesilovou hru, kterou proměnily. V 18. minutě skórovala Barbora Klacková po nahrávce od Anety Krajčové. Do 3. třetiny jsme nastupovali za stavu 3:2. Ve 30. minutě skórovala Barbora Klacková, které asistovala Gabriela Čížová, ovšem o 13. vteřin později vstřelila poslední gól utkání Tereza Perdochová, které přihrávala Adéla Šebestová. Konečný stav zápasu byl tedy 5:2.

Branky a asistence: Čížová (Klacková), Machů (Vaněčková), Klacková (Krajčová), Klacková (Čížová), Perdochová (Šebestová)

Sestava: Skřivánková – Krajčová, Šebestová, Sýkorová, Lukovicsová, Klacková, Čížová, Pavlicová, Vaněčková, Machů, Valášková, Perdochová, Havlová