Juniorky udržely neporazitelnost

Juniorky prodloužily sérii bez porážky. Po šesti odehraných utkáních drží bilanci 5 výher a jedné remízy.

SK P.E.M.A. Opava vs. Zlín Lions 5:6 (2:3, 0:2, 3:1)

Naše Lvice se tento víkend vydaly do Přerova vybojovat další cenné body do tabulky a zabojovat o 1. místo v 2. lize juniorek. Největší zkouška přišla hned první zápas a to s týmem na 2. místě.

Zápas byl zezačátku opatrný z obou stran. Týmy nechtěly dostat první gól. Prvního gólu jsme se ale dočkali v čase 5:50, kdy Kateřina Mrázková našla Emmu Sýkorovou a otevřela skóre tohoto napjatého duelu. První třetina skončila výsledkem 2:3 z pohledu Opavy. Ve 2. třetině Lvice přidaly další 2 branky a stav byl před poslední třetinou přívětivější pro naše Lvice. Třetí třetinu jsme trošku zaspali. Na začátku třetiny jsme brzy inkasovali, sice jsme brzo odpověděli, ale posledních 8 minut zápasu jsme se skoro k ničemu nedostali. Opava dokonce vsítila i kontaktní gól, naštěstí nevyužila našich chyb a nevyužila 2 nabídnuté přesilovky v závěru utkání a vyhrávají zápas těsným výsledkem 5:6

Branky (asistence): Sýkorová (Mrázková), Krajčová, Tučková (Lukovicsová), Klacková, Šebestová, Tučková (Čížová)

FBC Přerov vs. Zlín Lions 1:6 (0:0, 0:3, 1:3)

Po krátké pauze jsme se utkaly s domácím celkem FBC Přerov, který se nacházel na posledním místě. Přerov měl nejspíše marodku a na hřišti se ukázal pouze se 6 hráči v poli. Neboť jsme ještě vyčkávali na rozhodčí, kteří přijížděli z jiného zápasu, tak se nám příprava trochu protáhla. Po kratší pauze jsme se dočkali a zahájili cestu za 6 body. Doufali jsme v klidnou výhru, ale první půlku zápasu se nám vůbec nedařilo a nemohli jsme se prosadit. Naše efektivita byla na bodu mrazu. Zlom přišel až v 7. minutě druhé třetiny, kdy jsme se konečně prosadili. Kletbu jsme prolomili a během 4 minut jsme vsítili 3 góly a 2. třetinu zakončili stavem 0:3. Start třetí třetiny se nám velmi povedl. Za dvě minuty jsme dokázali vstřelit další dva góly a dohráli jsme zápas s klidem v poměru 1:6

Turnaj se nám velmi povedl a nakonec jsme si splnili cíl. Šest bodů vezeme do Zlína a dočasné 1. místo v lize a doufáme, že se nám povede na skvělý start sezóny navázat i v následujících zápasech.