Mužské Áčko bere 3 body z Domaslavic

Muži se v rámci 4. kola utkali s týmem SK Domaslavice.

Komplikace na dlouhé cestě do Smilovic konkrétně prasklá pneumatika u jednoho z našich vozů a následné krizové řešení situace, jak dopravit všechny hráče do místa konání a stihnout začátek zápasu lehce ovlivnila úvodní minuty, které se nám nepovedly zcela podle představ. Již ve 4. minutě jsme inkasovali po nahozeném míčku před naší bránu, kdy se po sklepnutí útočícím hráčem zatřepala síť za zády našeho gólmana. Toto se povedlo do půlky třetiny domácímu celku ještě jednou. Pak jsme se ale již pomalu dostávali do provozní teploty a v druhé půlce třetiny šli do vedení 3:4. Od druhé třetiny jsme soupeře začali přehrávat, díky čemuž se nám podařilo přidat dalších 5 branek. Ve třetí třetině byl soupeř již značně demotivovaný. Našim klukům vycházela střelba, což vedlo ke konečnému výsledku 7:18 v náš prospěch. Jsem rád, že si kluci výsledek pohlídali a zvu naše fanoušky na sobotní utkání proti Asper Šumperk.

Branky: Jakub Haša 5, Adam Jiříček 3, Michael Kořének 3, Michal Kundrata 2, Lukáš Rajnoha 2, Leoš Faltus, Michal Baroň, Jakub Žáček

Sestava: Bobál Martin, Kresa Adam, Kořének Michael, Malošík Pavel, Bartík Jaroslav, Rajnoha LukášChalabala Lukáš, Jiříček Adam, Haša Jakub, Baroň Michal, Horník Filip,  Samohýl Michal, Faltus Leoš, Kundrata Michal, Žáček Jakub