FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Juniorky vezou z Opavy plný počet bodů

Juniorky zahájily sezony dvojzápasem s hráčkami Havířova a ostravské Letky.

ZLÍN LIONS - TORPÉDO HAVÍŘOV  4:1

V prvním zápase sezóny nás čekaly soupeřky z Havířova. Do zápasu jsme vstoupili dobře, již ve 3. minutě padl gól z hole Adély Šebestové. Následně soupeřky vyrovnaly herní pojetí a srovnaly i stav na 1:1. Tento stav ukončil 1. třetinu. V druhé třetině byla mírná převaha na našich hokejkách a to vyústilo v další gól do brány soupeře, který obstarala Aneta Krajčová. Následně nám soupeř nabídl přesilovou hru, kterou holky využily těsně po jejím skončení, uklidňující gól vstřelila Adéla Šebestová. Stavem 3:1 v náš prospěch skončila 2. třetina. V poslední třetině se hrála vcelku vyrovnaná hra. Jedinou změnu stavu  zaznamenala ze své hokejky Karolína Tučková. Výsledný stav 4:1 znamenal pro náš tým první vítězství v sezóně.

Branky (asistence): Šebestová, Krajčová (Šebestová), Šebestová (Sýkorová), Tučková (Krajčová)

ZLÍN LIONS - FBC LETKA TOMAN FINANCE GROUP  6:2

V druhém odpoledním zápase jsme narazily na soupeřky z FBC Letka. Zápas jsme zahájily rychlým gólem v 1. minutě a opět do této akce vstoupila hokejka Adély Šebestové. V průběhu prvních 7 minut zápasu jsme měly velkou herní převahu se spoustou gólových šancí, ale bez gólového efektu. A jak to ve sportu bývá, platí pravidlo "nedáš - dostaneš", v průběhu  jedné minuty nás soupeřky trestaly a prohrávaly jsme 2:1. Následně se holky přeskupily a vyrovnaly herní pojetí, jehož výsledkem byl vyrovnávací gól v závěru první třetiny, který vstřelila Klára Machů. V druhé třetině jsme pokračovaly v soustředěném výkonu, a i přes drobné komplikace jsme překlopily utkání v náš prospěch. V 15. minutě zápasu vstřelila rozdílový gól Adéla Šebestová. Následně se ke gólovému zápisu přihlásila Linda Pospíšilová a ke konci druhé třetiny pečetila svůj první letošní "hat-trick" naše střelkyně Adéla Šebestová. V poslední třetině jsme se snažily držet soupeřky z Letky v bezpečné vzdálenosti od naší brány a nepouštět je ke gólovým zakončením. Jedinou změnu stavu utkání provedla Lucie Žaroská. Poslední gól zápasu znamená výhru 6:2.

Branky (asistence): Šebestová (Sýkorová), Machů (Šebestová), Šebestová (Machů),  Pospíšilová, Šebestová (Valášková), Žaroská

Sestava: Skřivánková – Ponížilová, Krajčová, Machů, Valášková, Sýkorová, Šebestová, Žaroská, Pospíšilová, Tučková, Lukovicsová