FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

PROBUĎ V SOBĚ LVICI! - NÁBOR DÍVEK

PROBUĎ V SOBĚ LVICI! - NÁBOR DÍVEK
Florbalový klub Zlín Lions přijímá pro nadcházející sezonu 2023/2024 do svých řad nové hráčky všech věkových kategorií. Přidej se k nám a staň se členkou Lví smečky.

Florbal je týmový sport založený na pohybu, technických dovednostech a rychlém myšlení. Hraním florbalu si děti zlepšují pohybové dovednosti a kondici, zvyšují sebevědomí, učí se týmové spolupráci a práci v kolektivu. A užijí si při něm spoustu zábavy!

Hraj florbal za největší florbalový klub ve Zlínském kraji a staň se součástí mladého a perspektivního klubu v populárním a dynamickém sportovním odvětví.

Neváhej a přidej se k nám! Objev kouzlo florbalu a staň se členkou Lví smečky.

Rádi Tě mezi sebou přivítáme.

Zájemkyně mohou přijít na kterýkoliv z tréninků dané věkové kategorie a začít trénovat společně s námi. V ženské složce máme aktuálně tři kategorie - starší žačky, dorostenky a ženy. Mladší ročníky zatím vlastní dívčí týmy nemají, ale hlásit se mohou také. Trénují a hrají společně s chlapeckými kategoriemi. Dva roky již také funguje kategorie předpřípravky, kde si hrajeme s těmi úplně nejmenšími dětmi od věku 4 let.

Rozdělení dle ročníků do daných kategorií v aktuální sezoně 22/23 a kontakty na trenéry najdeš níže. 

PŘEDPŘÍPRAVKA (ročníky 2016 a mladší)

Trenér: Matěj Koňařík; 739 477 590; e-mail: konarik@zlinlions.cz

STARŠÍ ŽÁKYNĚ (ročníky 2008 – 2009) / DOROSTENKY (ročníky 2006 a 2007) / ŽENY (ročníky 2003 a starší)

Trenér: Martin Vrla; 776 554 565; zeny@zlinlions.cz

Harmonogram aktuálních tréninků, které probíhají v měsíci květnu, najdeš na webu v záložce tréninky zde: https://www.zlinlions.cz/zobraz.asp?t=treninky

Tréninky budou následně pokračovat i v červnu v lehce upraveném rozpisu. Ten zde v článku i na stránkách opět zaktualizujeme.

V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhej kontaktovat. Odpovědi na nejčastější dotazy pro nové zájemce najdeš zde: https://www.zlinlions.cz/zobraz.asp?t=pridej-se

Těšíme se na některém z tréninků na viděnou. :)

#probudvsobelvici