Juniorky na úvod sezóny nezaváhaly

První turnaj juniorek se dá nazvat velkým úspěchem, jelikož naše dámy si domů z Čeladné odvezly 6 bodů.

Zlín Lions - FBC Intervo Třinec 4:3

V prvním zápase se lvice utkaly  FBC Intevo Třinec. Byl to gólově velmi vyrovnaný zápas. První třetinu jsme zahájily bohužel nevyužitou přesilovkou. Tuto nevyužitou šanci ve třetí minutě napravila Barbora Klacková s pomocí Lucie Ponížilové. Naši radost z náskoku bohužel překazila střela Markéty Kajzarové, což byl poslední  gólový zákrok první třetiny. Po motivující poradě jsme v plném nasazení naběhly na soupeřky a Emma Sýkorová asistována Gabrielou Čížovou zavěsila druhý bod pro náš tým. Ve třetí minutě druhé třetiny se Lucie Ponížilová rozhodla jednu z protihráček provézt naší střídačkou a za to ji rozhodčí dali dvouminutový pobyt na trestné lavici. Toto oslabení jsme však zvládly bez problému a Lucii na trestné lavici vystřídala soupeřka Adriana Pastvová. Třetinu zakončila  Markéta Kajzarová, která opět vyrovnává a tím pádem je gólový stav po druhé třetině 2:2. Třetí třetinu jsme zahájily úspěšnou střelou Emmy Sýkorové asistované Kristýnou Kapuciánovou. Po chvilce si to děvčata vyměnily a do branky míček posílá Kristýna Kapuciánová s nahrávkou od Emmy Sýkorové. Soupeřky se snažily stále bojovat, ale ani gól od Agnieszky Iwanuszky ani timeout jim nepomohl vyhrát. Utkání tedy skončilo 4:3.

Branky a asistence: Klacková (Ponížilová), Sýkorová (Čížová), Sýkorová (Kapuciánová), Kapuciánová (Sýkorová)

Zlín Lions - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 6:0

Do druhého zápasu jsme nastoupily s vervou a odhodláním proti týmu FbC KOVO KM Frýdek-Místek. První bod utkání nám získala Karolína Tučková po nahrávce od Barbory Klackové. Nezaváhala ani Michaela Valášková a po asistenci Kristýny Kapuciánové. Tím se uzavřela první třetina. Druhou třetinou jsme hned v první minutě zahájily úspěšnou střelou Gabriela Čížová po přihrávce od Michaly Valáškové, následované střelou Emmy Sýkorové v přesilové hře asistované Adélou Šebestovou. Do třetí třetiny nastupujeme za stavu 4:0 a s dychtivostí po dalších gólech. Jako první se prosadila Michaela Valášková po nahrávce od Lindy Pospíšilové. Poslední gól utkání šel od čepele hráčky Barbory Klackové po nahrávce Nely Rožnovjákové. Tímto jsme úspěšně uzavřely zápas za stavu 6:0.

Branky a asistence: Tučková (Klacková), Valášková (Kapuciánová), Čížová (Valášková), Sýkorová (Šebestová), Valášková (Pospíšilová), Klacková (Rožnovjáková)

Sestava: Lukovicsová - Ponížilová, Havlová, Čížová, Valášková, Kapuciánová, Šebestová, Sýkorová, Klacková, Tučková, Rožnovjáková, Krajčová, Pospíšilová