FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Ženy se vrací ze Znojma s jednou výhrou

V neděli jsme se vydali na turnaj do Znojma, kde jsme se utkali proti týmu Židenice C a Židenice B.

Zlín Lions - Židenice "C" 2:1

Hned po úvodním buly jsme obdrželi po 12 vteřinách hry gól. Zápas tedy byl po 12ti vteřinách hry za stavu 0:1. V 7. minutě byla vyloučena hráčka z týmu Židenic. Přesilovou hru jsme využili. O gól se postarala Linda Pospíšilová, které asistovala Tereza Perdochová. Stav se změnil na 1:1, který zůstal až do konce třetiny nepozměněný. Ve 2. části jsme měli šance, ale bohužel jsme je neproměnili. Stav byl nadále stejný 1:1. Ve třetí třetině v 34. minutě si trenéři vzali timeout a o minutu později vstřelila gól Gabriela Čížová, které nahrávala Aneta Krajčová. Konečný stav byl tedy 2:1.

Branky Zlína: 9. minuta Linda Pospíšilová (Tereza Perdochová), 35. minuta Gabriela Čížová (Aneta Krajčová)

Zlín Lions - Židenice "B" 3:5

Do druhého utkání jsme šli s odhodláním vyhrát a přivézt 6 bodů ze Znojma. Ve 2. minutě utkání jsme již prohrávali za stavu 0:1. Ve 13. minutě byla vyloučena hráčka z Židenic, ale bohužel tuto přesilovou hru jsme nevyužili. Stav se již do konce třetiny nezměnil. Stav po první třetině byl tedy 0:1. Ve 2. části vstřelila gól Gabriela Čížová po nahrávce Terezy Perdochové v 18. minutě utkání. Ve 21. minutě se prosadila Aneta Krajčová, které asistovala Gabriela Čížová a o 14 vteřin později prostřelila gólmanku z Židenic Renata Jašková po přihrávce od Terezy Perdochové. Stav zápasu byl tedy na konci druhé třetiny 3:1. Ve třetí části jsme inkasovali gól ve 29. minutě a později ve 31. minutě, což zápas hodně zdramatizovalo. Stavu zápasu byl tedy 3:3. Měli jsme šance, ale neproměňovali jsme je. Ve 35. minutě jsme obdrželi gól a stav utkání byl 3:4. Ve 38. minutě si naši trenéři vzali timeout, abychom dorovnali. Bohužel hra v 6ti hráčích skončila gólem ze soupeřovy strany, tudíž konečný stav byl 3:5.

Branky Zlína: 18. minuta Gabriela Čížová (Tereza Perdochová), 21. minuta Aneta Krajčová (Gabriela Čížová), 21. minuta Renata Jašková (Tereza Perdochová)

Děkujeme rodičům a fanouškům za podporu.