Muži A zahájili sezonu výhrou nad Třincem

A-tým mužů o víkendu vyrazil na první ligové utkání nové sezony do Třince.

Tento víkend jsme po dlouhé přestávce odehráli první kolo soutěže. Čekal na nás obávaný soupeř z Třince. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a soupeře jsme zaskočili, celou první třetinu jsme udávali tempo hry, což se projevilo i ve skóre vedením 0:3. Ke konci třetiny jsme v oslabení inkasovali, což nakoplo soupeře k vyššímu výkonu. Polovina druhé třetiny se nám moc nepovedla, zato soupeř byl velmi agresivní. Dotáhl nás na rozdíl jedné branky, ale kluci zabojovali a od půlky třetiny jsme se po gólu Janečka znovu dostali do hry a odskočili soupeři na 2:4. Poslední třetinu jsme si chtěli pohlídat a docela se nám to dařilo. Vstřelili jsme další dvě branky a deset minut před koncem vedli 2:6. Zdálo se, že je rozhodnuto, ale Třinečtí nechtěli porážku připustit a 9 minut před koncem odvolali brankáře a hráli v šesti. Podařilo se jim ještě snížit náš náskok na 4:6, ale ke konci zápasu jsme stvrdili dvěma brankami vítězství na konečných 4:8. Děkuji klukům za bojovnost a zvu všechny naše fanoušky na nedělní zápas s Krnovem.

Branky:
20. Jan Janáč, 28. Jan Fiedor, 55. Jan Fiedor, 56. Filip Turoň - 2. Jakub Haša (Janeček), 14. Michal Baroň, 17. Marek Dohnal (Horník), 34. Martin Janeček (Haša), 37. Jakub Haša (Steiger), 50. Jakub Žáček (Malošík), 57. Jakub Haša (Kořének), 59. Filip Horník; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Jan Piško 39 - Miroslav Steiger 34; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:3;