FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

LIONS kempy 2020

LIONS kempy 2020
Již od založení klubu připravujeme pro naše členy opravdu vymazlené florbalové kempy. Nejinak tomu bude i letos, kdy se můžete těšit jak na příměstskou variantu, tak na pobytový kemp v naší oblíbené destinaci v Bystřici pod Hostýnem. Navíc se spoustou novinek!

Příměstský Lions kemp 2020 ve Zlíně 

Letos jsme si pro Vás připravili naprostou lahůdku. Rozhodli jsme se prostory SPŠ vyměnit za atraktivní Sportcentrum Maty na Růmech, kde se bude odehrávat vše důležité. Pro tréninky a zdokonalování florbalových dovedností nám poslouží obrovská plocha badmintonových hřišť a na další části, kde se normálně hraje tenis, si budou děti užívat netradiční sportovní hry. Celé zázemí Sportcentra včetně aerobního sálu nám bude k dispozici. Opět si vychutnáme také celodenní výlet a po loňské skvělé zkušenosti také letos vyjedeme na výlet na kolech! Termín je od 20. 7. do 24. 7. 2020, cena 2 500 Kč. 

Na co všechno se mohou účastníci kempu těšit? 

- Sportcentrum Maty (velká florbalová plocha, vnitřní plocha pro netradiční sportovní hry, aerobní sály s instruktorem, venkovní        workoutové hřiště)

- Stadion mládeže (základy atletických disciplín, sportovní hry jako softball atd.)

- Ve středu vyjedeme na kolech na celodenní výlet a opečeme špekáčky

- Opět navštívíme gymnastickou halu, kde si vyzkoušíme základy parkouru

- Svačinky, oběd a pitný režim v průběhu celého kempu

- O děti se budou starat zkušení a kvalifikovaní trenéři a trenérky

Pokud máte zájem, tak o přihlášky se hlaste u Honzy Krkošky na mailu sekretar@zlinlions.cz

Pobytový Lions kemp v Bystřici pod Hostýnem 

Pátý ročník pobytového kempu pro florbalové nadšence se tradičně uskuteční v Bystřici pod Hostýnem, kde máme parádní podmínky. Kluci a holky mají v rámci kempu dvakrát tréninky v hale a dvakrát venku. Jeden den je určen pro obvyklou návštěvu Svatého Hostýna, po cestě opékáme špekáčky a hrajeme netradiční hry v lese. Letos poprvé bude v rámci celodenního výletu na výběr mezi turistikou a horským kolem! Tento kemp je určen pro pokročilé hráče. Již po několikáté se kempu budou účastnit i hráči a hráčky z okolních klubů, což je dobře pro celý florbalový region. Letos se opět snažíme trenérský tým obohatit o zkušené florbalisty, kteří se pod dobu šesti dnů budou klukům a holkám věnovat. Kemp je určen pro děti od 6 do 16 let a uskuteční se v termínu od 2. 8. do 7. 8. 2020. 

Co tedy nabízí pobytový Lions kemp? 

- Dvě tréninkové jednotky zaměřené na florbalové dovednosti, průpravné hry a vše s florbalem spojené

- Jednotky zaměřené na netradiční sportovní hry a pohybové aktivity

- Snídaně, obědy, večeře, svačinky a pitný režim

- Ubytování na domově mládeže v Bystřici pod Hostýnem 

- Celodenní výlet na Svatý Hostýn na horském kole nebo pěšky 

- Kopec zábavy a zážitků, které jinde nezažiješ! 

Kemp již vyžaduje základní úroveň florbalových dovedností, žádosti o přihlášky směřujte na Matěje Koňaříka e-mailem konarik@zlinlions.cz nebo telefonicky 739 477 590.