Minulý víkend se mužům vydařil

V sobotu A-tým vyjel do Prostějova a v neděli hostil Přerov.

SK K2 Prostějov - Zlín Lions 2:6

V sobotu se náš A-tým vydal do Prostějova a byl to vydařený výjezd. Prostějovský tým hraje velmi tvrdě a je nepříjemný v napadání, proto jsme přípravu na tento zápas nepodcenili. Chyběly nám nějaké opory , ale zápas jsme si pohlídali od první třetiny až do konce. V kase nás držel Martin Bobál a kluci výborně bránili a celý zápas hráli tvrdě a ve vysokém tempu.

Zlín Lions - FBC MSEM Přerov 4:2

V neděli, před domácím publikem, už to nebylo v takovém tempu. Hlavně první třetina byla ospalá, bez náboje a rychlosti. Ve druhé třetině se to o dost zlepšilo, ale nebyl to zápas v naší režii a s Přerovem jsme se tahali o gól až do konce. Na týmu byla znát únava, ale Jarda Bartík pohlídal kasu . Oddechli jsme si až po Keliškově gólu do prázdné branky na 4:2 - 16 sekund před závěrečným hvizdem.

Děkujeme fanouškům za atmosféru na letošním posledním domácím utkání.