Vstup do Nového roku dorostencům nevyšel

Po delší pauze vstoupili dorostenci do dalšího kola prvního koše 1. ligy dorostenců. V Olomouci je tentokrát čekali soupeři z řad těch kvalitnějších - týmy Vítkovic a FBC Ostrava byly zárukou dobré prověrky.

Zlín Lions - 1. SC Tempish Vítkovice 1:11

To, že by se zápas nemusel vyvýjet dobře předznamenal pozdní příjezd některých hráčů. Tak nepovedenou první část hry jsme s klukama ještě nezažili, Vítkovice doslova dominovaly, pohybem, kvalitou rozehrávky a prací s míčkem. Výsledkem bylo, že po první třetině kluci prohrávali 0:6! Ani v dalším průběhu nedošlo ke zlepšení a Vítkovice nám nakonec daly příděl 1:11.

Zlín Lions - FBC Ostrava 4:9

Opět nepovedený vstup do zápasu znamenal, že kluci po dvou minutách prohrávali 0:3! Ostrava přidala do konce první třetiny ještě jednu branku. Druhou třetinu kluci odehráli nejlépe z celého dne. Dokázali vstřelit čtyři branky a přiblížili se výkonům, na které jsme u nich zvyklí. Bohužel závěrečnou část zápasu opět z nepochopitelných důvodů ovládla Ostrava a zaslouženě zvítězila 9:4.