FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Dorostenci v Otrokovicích stoprocentní. Ale...

Dorostenci v Otrokovicích stoprocentní. Ale...
Po nezdaru v úvodním kole 1. ligy dorostenecké nejvyšší soutěže se dorostenci postavili proti soupeřům, kteří spadli do našeho koše. Panthers Otrokovice a Torpedo Havířov.

Zlín Lions - Panthers Otrokovice  10:3 

Třebaže se od začátku letošní sezóny kluci rozběhávají venku za jakéhokoliv počasí, tak se nám nedaří chytnout úvody zápasů. Ani proti Panterům jsme se špatné první třetiny nevyvarovali a kluci po osmnácti minutách prohrávali 0:3. Ještě do konce druhé třetiny se kluci dostali na Panterům na dostřel. Ve třetí třetině to pak byl Lví koncert, kluci dali osm branek a suverénně ji ovládli. Za zmínku rozhodně stojí i dvě asistence brankářské jedničky Miry "Miroše" Steigera. 

Zlín Lions - Torpedo Havířov 10:6

Jestliže kluci odehráli proti Panterům první třetinu špatně, tak proti Havířovu to byl doslova horor. Torpedo se postupně dostalo do vedení 5:1 a v polovině utkání byl mančaft doslova na ručník. Kluci ale předvedli neskutečný obrat. Nejprve vše načal Honza Pavelec a vedení zpět na naši stranu ukradnul Kuba Holiš. Pět branek od sebe nedělilo více než devět minut. Kluci si pak konec zápasu pohlídali a velká radost mohla propuknout naplno. 

Sestava: Steiger, Vičánek, Březík, Kubíček, Bureš, Žůrek, Špaňhel, Juřica, Marcoň, Ševčík, Pavelec, Holiš, Jiříček, Veselý, Valůšek, Vít, Vodica, Mračanský

Budeme se muset zaměřit na hru v obranném pásmu. Kluci mají problémy s poziční hrou a vykrýváním prostorů. Zaměříme se taky poprvé v sezóně na přesilové hry. Kluci dnes ukázali, že týmový duch je obrovský, což je dobrá zpráva. Oslovíme Rosťu Košárka, aby nám detailně zpracoval rozcvičku s cílem hrát výrazně lépe první třetiny zápasů.