FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Přípravka čarovala na Vsetíně

Přípravka čarovala na Vsetíně
V sobotu 12.10 proběhl turnaj přípravky na Vsetíně.

Zlín Lions White

Turnaj na Vsetíně se odehrál v netradičním počtu účastníků. Jak na straně soupeřů, kdy nám postavily jen týmy Vsetína a Otrokovic, tak hlavně na naší zlínské straně. Byli jsme totiž nuceni, kvůli nízkému počtu hráčů, odehrát zápasy netradičně jen s jedním týmem. Turnaj byl premiérou pro našeho trenéra Máru Šišku. Ten se k naší přípravce připojil na začátku sezóny a věřím, že bude brzy nedílnou součástí našeho trenérského týmu.

První na úvod turnaje jsme sehráli dvojzápas s domácím Vsetínem. V prvním zápase jsme domácí jasně přehrávali a po krásných kombinacích, skvělých brankářských výkonech a jistoty v obraně jsme brali první výhru. Ve druhém zápase se síly vyrovnaly a konečná remíza pro nás byla dobrým výsledkem. Turnaj jsme zakončili tradičním soubojem s nikým jiným, než jsou Panthers Otrokovice. Souboje s nimy jsou vždy velmi vyrovnané, a tentokrát nebylo nic jinak. Souboje byly vidět na každém místě hřiště, otrokovičtí nás překvapovali svými střelami. Ty nás ale nezastavily a zápas šel rychle v náš prospěch. Konec zápasu jsme si nechali trochu utéct, kdy se nám nepodařilo si výsledek uhlídat. 

Závěrem bych chtěl poděkovat jak rodičům, pořadatelům tak hlavně hráčům, jmenovitě Davčovi, Vojtovi, Toníkovi, Pavlíkovi, Tobymu, Honzovi, Domčovi a Lubimu.