Juniorky i nadále stoprocentní

V sobotu se juniorky vydaly do Křenovic na další turnaj sezóny, kam jely odehrát pouze jeden zápas a to proti Vsetínu.

Zlín Lions - Florbal Vsetín 3:2 (1:1,1:0,1:1)

Do zápasu jsme vstupovaly s velkou motivací vyhrát a udržet se tak na prvním místě v tabulce. Pro některé hráčky to byl první zápas za kategorii juniorek, pro některé dokonce první v životě. I když se hráčky Vsetína nesešly v hojném počtu, i tak jsme z nich měly respekt. V polovině první třetiny se po nahrávce Lindy Pospíšilové prosadila Barbora Klacková. Ke konci třetiny však Vsetín vyrovnal, a tak jsme šly do druhé třetiny za stavu 1:1. Druhou třetinu nás dostala do vedení naše sehraná obrana střelou Gálové, po nahrávce Sýkorové. A to bylo ve druhé třetině vše. Poslední třetina se nesla v klidnějším tempu. V 8. minutě se nám nepovedlo ubránit protiútok, tudíž Vsetín vyrovnal. Na to však za minutu odpověděla Adéla Šebestová a zajistila nám tak výhru.

Sestava: Patricie Pivodová, Anna Gálová, Emma Sýkorová, Veronika Havlová, Tereza Perdochová, Aneta Krajčová, Adéla Šebestová, Tereza Kuňáková, Barbora Klacková, Linda Pospíšilová, Nela Rožnovjáková