FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Dorostenky odehrály poslední turnaj sezóny

Dorostenky odehrály poslední turnaj sezóny
Nedělní turnaj dorostenek, který odehrály na SH Sportpoint v Brně, znamenal 2 odlišné zápasy a 3 body do tabulky.

ZLÍN LIONS - K1 FLORBAL ŽIDENICE 0:8 (0:4, 0:0, 0:4)

K tomuto zápasu se moc psát nedá. I přes pár světlých momentů nám chyběly přesné nahrávky, střely a celkové nasazení a koncentrace. Soupeřky využívaly téměř každou naši chybu a stav tomu odpovídal.

ZLÍN LIONS - FBC ALIGATORS POZOŘICE 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)

Do tohoto zápasu nastoupil úplně jiný tým. Koncentrace a nasazení bylo daleko větší než v předchozím zápase. Využívaly jsme rychlých breaků i pomalejších kombinací. To přineslo své ovoce, když nás do vedení dostala Linda Pospíšilová a později Barbora Klacková. Ve druhé třetině si svůj první gól vstřelila Barbora Vavřínková. Na začátku třetí třetiny skóre, které vydrželo do konce zápasu, upravila Barbora Klacková a Aneta Krajčová. Konečný stav - 5:1.

Góly (asistence): Linda Pospíšilová (Barbora Klacková), Barbora Klacková, Barbora Vavřínková, Barbora Klacková (Anna Gálová), Aneta Krajčová (Anna Gálová)

Sestava: Lenka Richterová, Vendula Skřivánková - Anna Gálová, Emma Sýkorová, Nikol Vaněčková, Veronika Havlová - Aneta Krajčová, Natálie Hořáková, Barbora Klacková, Anna Schovajsová, Linda Pospíšilová, Zuzana Lukovicsová, Barbora Vavřínková, Lucie Ponížilová