Juniorky v Přerově nezapsaly ani bod

Juniorky po předchozím nepovedém zápase v Otrokovicích opět bez bodu. Tentokrát podlehly Vsetínu 3:5 a domácímu Přerovu 1:9.

ZLÍN LIONS – FLORBAL VSETÍN 3:5 (1 : 3, 2:0, 0:2)

Vstup do zápasu nebyl vůbec špatný. Se soupeřkami jsme dlouho hrály vyrovnanou partii. V půlce 1. třetiny jsme však dostaly 2 rychlé góly, které naše sebevědomí trochu oslabily. Vsetín pak ještě navýšil svůj náskok. To tak ale nenechala Gabriela Čížová, která náskok snížila. Do druhé třetiny jsme vstupovaly s tím, že skóre vyrovnáme. A povedlo se. V 2. polovině 2. třetiny nejprve snížila Gabriela Čížová a poté do šibenice umístila Anna Gálová. Soupeřky si však ve 3. třetině vzaly své vedení zpět a pro nás to znamenalo prohru 3:5.

Góly (asistence): Gabriela Čížová (Natálie Pavlicová), Gabriela Čížová (Natálie Pavlicová), Anna Gálová (Klára Machů)

Sestava: Aneta Machů, Patricie Pivodová - Tereza Perdochová, Natálie Pavlicová, Anna Gálová, Klára Machů, Barbora Stránská - Gabriela Čížová, Natálie Hořáková, Kristýna Kapuciánová, Aneta Krajčová, Nikol Vaněčková, Linda Pospíšilová

ZLÍN LIONS – FBC PŘEROV 1:9 (0:4, 0: 3, 1:2)

Tento zápas jsme braly jako jistotu pro získání 3 bodů do tabulky. Opak byl pravdou. Od začátku byl zápas z naší strany nepovedený. Soupeřky nás napadaly a my jsme se pod tlakem zbytečně zbavovaly míčků. Ani 3 vyloučení našich hráček nám nijak nepomohla. Skórovat se povedlo až ve třetí třetině, a to Gabriele Čížové. Výsledek odpovídá našemu hernímu výkonu - 9:1 pro Přerov.

Góly (asistence): Gabriela Čížová (Klára Machů)