Junioři z dlouhé cesty ze Znojma dovezli pouze jeden bod

Na třetím ligovém turnaji sezony jsme se utkali s celky Hornets Brno a FBC Aligators.

Hornets Brno ZŠ Horní - Zlín Lions 9:6 (5:1, 2:3, 2:2)

V prvním zápase se projevila v první třetině brzká ranní cesta a rozcvička prakticky s nulovým nasazením, proto jsme první třetinu prohráli hrozivě 1:5. Po zbytek zápasu jsme postupně získávali převahu a soupeř se musel bát o výsledek.

Branky: 3. Tomáš Havlíček, 6. Jan David Šamánek, 7. Jan David Šamánek, 9. Martin Janiczek, 15. Martin Janiczek, 26. Tomáš Konečný, 27. Denis Krejčí, 41. Jan David Šamánek, 45. Jan David Šamánek - 7. Marek Dohnal, 24. Jan Pavelec, 24. Marek Dohnal, 27. Patrik Svoboda, 33. Jan Pavelec, 43. Jakub Vořechovský

Zlín Lions - FbC Aligators 2:2 (0:1, 2:0, 0:1)

Po krátké přestávce jsme se vrhli do druhého zápasu. Tento zápas by se dal označit jako „zápas golmanů“. Oba se velice činili, a tak zápas plný šancí na obou stranách skončil hubenou remízou 2:2.

Branky: 19. Patrik Svoboda, 23. Jakub Vořechovský - 11. Jiří Šubík, 38. Ondřej Frank