Dorostenci ve Vsetíně

Dorostenci stále neporaženi.

Zlín vs Valašské Meziříčí 9:5 (0:3, 4:2, 5:0)

Tuto neděli čekala dorostence velmi náročná utkání. Již při příchodu na hrací plochu bylo jasné, že to bude velmi kvalitní utkání s mnoha šancemi. Dorostencům vstup do zápasu vůbec nevyšel a po první třetině prohrávali 3:0. I když měli o mnoho lepší držení balonku, nebylo možné dopravit míček do branky, čehož využil soupeř a trestal z protiútoků. V druhé třetině začali o mnoho lépe, ovšem pořád soupeř trestal naše chyby. Zdánlivě ztracený zápas dokázali dorostenci úplně otočit až ve 3. třetině, kdy vsítili 5 branek a soupeři zbyly jen oči pro pláč

branky (asistence): Jan Marcoň (Adam Javořík), Kryštof Hájek (Jan Veselý), Karel Ševčík (Šimon Mrázek), Radomír Bureš (Šimon Švancer), Jakub Holiš (Karel Ševčík), Jan Marcoň (Karel Ševčík), Kryštof Hájek (Martin Matuš), Jakub Holiš, Šimon Mrázek(Martin Matuš)

Sestava: Volf, Javořík, Hájek, Marcoň, Steiger, Cholasta, Kotolan, Matuš, Tomek, Švancer, Holiš, Ševčík, Veselý, Mrázek, Bureš

Zlín vs Slovácko 8:3 (3:2, 2:0, 3:1)

Již před zápasem došlo k očekávanému rozhodnutí. Novým kapitánem týmu se stává pověstný a soupeři nenáviděný Šimon Švancer alias "Seki". Nový kapitán celý tým pořádně na motivoval a ukázalo se to i ve hře. Hned v první minutě vedeme již 2:0. Celý zápas jsme měli jasně navrch, a to díky hlavně třem klukům ze starších žáků, kteří řídili celý zápas. Je třeba pochválit také skvělé obránce, kteří jim to dost usnadnili. Derby je naše, Slovácko padlo 8:3

branky (asistence): Jakub Holiš (Jan Veselý), Jakub Holiš (Jan Tomek), Martin Matuš (Karel Ševčík), Karel Ševčík (Jakub Holiš), Jan Veselý (Karel Ševčík), Jakub Holiš, Jan Marcoň (Adam Javořík), Martin Matuš (Jan Tomek)