Dorostenky připisují další tři body výhrou nad Buldočkama

Dorostenky vybojovaly 3 body na turnaji v Křenovicích, kdy porazily brněnský tým Bulldogs Brno 6:1. Na Židenice však nedosáhly.

Zlín Lions - K1 Florbal Židenice 3:6 (1:1, 0:2, 2:3)

V prvním zápase se lvice potkaly se Židenicemi, se kterými již letos doma smolně prohrály, a tak byl čas na nějakou odvetu. Ovšem soupeřky se rychle ujaly vedení, na které však dokázala v průběhu třetiny reagovat Aneta Krajčová a tento stav vydržel až do konce první třetiny. Vstup do té druhé byl však velice podobný jako u té předchozí, pouze s tím rozdílem, že místo srovnání soupeřky odskočily do dvoubrankového vedení, které se přeneslo i do poslední části. Lvice do ní vstoupily aktivně a zásluhou Adély Šebestové snížily. Jenže netrvalo to ani půl minuty a rozdíl opět činil dvě branky. Holky se však nevzdaly a opět snížily, kdy se podruhé v zápase prosadila Aneta Krajčová a bylo zaděláno na drama. Bohužel pro nás však Židenice opět odskočily a pouhou vteřinu před koncem ještě upravili stav zápasu.

Branky a asistence: Krajčová, Šebestová (Pivodová), Krajčová (Šebestová)

Sestava: Pivodová, Skřivánková - Gálová, Vaněčková, Machů, Havlová, Hořáková - Krajčová, Klacková, Šebestová, Kapuciánová, Hlaďová, Schovajsová, Sýkorová

Bulldogs Brno - Zlín Lions 1:6 (0:4, 1:1, 0:1)

Druhým soupeřem byly holky z týmu Bulldogs Brno, které však byly v oslabené sestavě oproti poslednímu turnaji. A ve hře to bylo znát již od začátku. Již po třech minutách lvice vedly 2:0 díky trefám Anety Krajčové a Adély Šebestové. Do konce třetiny se povedlo holkám přidat další dva góly, kdy se prosadila opět Aneta Krajčová a Anička Schovajsová. Druhá třetina byla však nejslabší z celého dne, ačkoli se to na skóre nějak neprojevilo. Nejprve se sice prosadila produktivní Adéla Šebestová, ale poté holky jakoby uspokojeny výsledkem zcela vypadly ze hry a naštěstí pro nás to soupeřky potrestaly pouze jednou. Ve třetí třetině se hra malinko vrátila zpět a na konečných 6:1 skóre upravila Adéla Hlaďová.

Branky a asistence: Krajčová (Šebestová), Šebestová (Kapuciánová), Krajčová (Gálová), Schovajsová, Šebestová (Hlaďová), Hlaďová

Sestava: Skřivánková, Pivodová - Gálová, Vaněčková, Machů, Havlová, Hořáková - Krajčová, Klacková, Šebestová, Kapuciánová, Hlaďová, Schovajsová, Sýkorová