FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Oslabená U14 se doma trápila

Zlín Lions U14 – 1.AC eFlorbal Uherský Brod 0:24

Bohužel kvůli velkému počtu omluvenek bojovali kluci z U14 celý den pouze v devíti hráčích v poli. V prvním zápase lvíčata narazila na soupeře nejsilnějšího, 1.AC Uherský Brod. Broďané, kteří hráli zápas na dvě pětice od úvodních okamžiků pány na hřišti a rychle navyšovali skore, které se nakonec zastavilo na hrozivých 24:0. Lvíčata od mistrů republiky dostala velký příděl, ale je škoda, že se nepodařilo zaznamenat ani jeden čestný úspěch, protože s druhou lajnou Brodu se určitě hrát dalo…

Zlín Lions U14 - SFK Kozel Počenice 4:4

Ve druhém zápase bojovala lvíčata s Počenicemi. Soupeř dorazil na turnaj ještě v menším počtu než lvíčata a zápas byl po celou dobu vyrovnaný. První třetinu ovládla lvíčata a dostala se do vedení 3:1. Bohužel, poté jsme začali kupit chyby v rozehrávce a soupeři se podařilo otočit skore na 3:4. Minutu do konce jsme po oddechovém čase zkusili štěstí ve hře v šesti bez brankáře a podařilo se nám vyrovnat na závěrečných 4:4.

Branky: Geryk, Kotolan, Rucki 2

Sestava: Chovanec, Šiška – Kotolan, Slezák, Strouhal, Bezděk, Geryk, Mačko, Majzlík, Rucki, Jabůrek