Muži berou z domácího utkání s Třincem 3 body

V druhém utkání sezony čekal mužský A-tým soupeř z Třince. Stejně jako zlínští Lvi i třinečtí chtěli napravit zaváhání z úvodního kola a ve svém druhém zápase již naplno bodovat.

ZLÍN LIONS - FBC INTEVO TŘINEC  8:7

Hned ze začátku utkání šlo vidět, že si chtějí oba týmy odnést z tohoto utkání všechny 3 body. K vidění byla rychlá hra nahoru dolů. Úvodní třetina začala ve velmi vysokém tempu a bylo se na co dívat. Nejprve jsme se ujali vedení 1:0, pak ale pálili hosté a otočili stav zápasu na 1:3. Na to jsme reagovali 5 brankami a strhli skóre zápasu opět na svou stranu. Do konce třetiny pak třinečtí ještě stihli snížit na rozdíl jedné branky. Celkem tak bylo v první třetině k vidění 11 branek a bylo zaděláno na opravdové brankové hody. Po přestávce se příděl gólů zpomalil. Oba týmy zlepšili obranou hru a více pomáhali svým brankářům. Tempo hry ale i nadále zůstávalo vysoké. Na konci druhé třetiny svítilo na tabuli skóre 8:6. Do poslední třetiny vstoupili třinečtí s tím, že zápas otočí na svou stranu. Třinecká taktika rychlé hry a aktivního napadání ve třetí třetině gradovala, na víc než jeden gól to však nestačilo. V brance nás podržel Martin Bobál, který měl dobrou formu a v poli Jakub Haša, který hned pětkrát překonal soupeřova brankaře. Musím ale pochválit výkon celého družstva, byl výborný.

hodnotil trenér Miroslav Kořének

Branky (asistence): Jakub Haša, 11. Jakub Haša (Baroň), 11. Jakub Haša (Kundrata), 13. Pavel Malošík (Faltus), 13. Lukáš Rajnoha (Chalabala), 14. Jakub Haša (Bobál), 30. Marek Dohnal (Vondřejc), 39. Jakub Haša

Sestava: Bobál Martin, Kresa Adam, Kořének Michael, Malošík Pavel, Bartík,  Jaroslav, Rajnoha Lukáš, Chalabala Lukáš, Haša Jakub, Baroň Michal, Horník Filip, Samohýl Michal, Dohnal Marek, Faltus Leoš, Vondřejc Jan, Kundrata Michal, Žáček Jakub