FLOORBALL CLUB ZLÍN LIONS Logo Zlín Lions

Holky, máme pro vás místo v týmu!

Holky, máme pro vás místo v týmu!
Zábava, radost, kamarádi, ale také týmová zodpovědnost, to je florbal. Přidej se k nám a probuď v sobě lvici!

Pro holky ročníků 2006 a mladších máme připraveny náborové tréninky. Ty se konají každé úterý od 15:30 v hale Střední zdravotnické školy ve Zlíně.

Tréninkové jednotky probíhají pod taktovkou zkušených trenérů a trenérek, kteří se věnují nejen samotným tréninkům, ale také vlastnímu rozvoji. Sledování trendů, účast na školeních i setkávání s ostaními trenéry Zlín Lions a předává zkušeností patří k jejich pravidelným aktivitám. „Trénování je poslání a celý trenérský tým si uvědomuje odpovědnost, kterou naše činnost přináší. Je to dřina, ale také radost z postupného zlepšování se. Umíme se radovat z výher, ale držíme při sobě i v těžších chvílích, naše životy jsou propojené také mimo hřiště. “ říká šéftrenérka dívčích kategorií Pavla Manová.

Hráčky vedeme nejen k lásce k florbalu, ale k pohybovým aktivitám obecně. Navíc striktně dodržujeme stanovenou vizi klubu Zlín Lions a kromě sportovního rozvoje se soustředíme také na osobnostní rozvoj. Vlastnosti jako férovost, pokora a zdravé sebevědomí jsou pro nás atributy, bez kterých si fungování v klubu neumíme představit. Pokud s námi souhlasíš, stačí už jen přijít na trénink, florbal si vyzkoušet a zapojit se do dívčího týmu.

Všechny potřebné informace poskytne trenérka Pavla Manová na telefonu 736 455 737 nebo e-mailu pavla.manova@seznam.cz

A co si vzít s sebou? Sportovní oblečení, sportovní obuv (sálová obuv) a florbalovou hůl (případně zapůjčíme).