Lvíčata z U14 na body z Lapače nedosáhla

Lvíčata z U14 na body z Lapače nedosáhla.

V sobotu 10.2. odehrála další dva zápasy ligy starších žáků Lvíčata z U14. Na Vsetínském Lapači nám byli za soupeře domácí družina ze Vsetína a Otrokovičtí panteři, tedy týmy okupující pořadí v tabulce nad námi. V období chřipek a dalších nemocí bohužel do zápasů mohla nastoupit opět pouze část týmu.

Florbal Vsetín – Zlín Lions U14                         8:3

Do prvního ranního zápasu jsme vstoupili ospale, jak je většinou bohužel našim zvykem a už ve čtvrté minutě prohrávali 0:3… Pak jsme se trochu zlepšili a podařilo se nám snížit na 1:3 a pak i na 3:5. Valaši nám ale již poté žádnou branku neumožnili a zápas dovedli do vítězného konce.

Panthers Otrokovice – Zlín Lions U14              12:4

Otrokovičtí přijeli s početnou družinou odhodláni nám vrátit porážku z posledního vzájemného utkání v Kunovicích. Do zápasu vlétli jako vítr a po půlminutě jsme již prohrávali 0:1.  Panteři pokračovali v tlaku a první třetina skončila výsledkem 0:4. Ve druhé části se lvíčata zvedla a předvedla nejpovedenější pasáž z celého turnaje, kterou vyhrála 3:2. Do závěrečného dějství jsme tedy šli s nadějí, že výsledek ještě zdramatizujeme. Bohužel soupeř byl proti, v prvních dvou minutách rychle odskočil na rozdíl pěti branek a v poklidu zápas dohrál.